
Durva fotókon a tapolcai motorbaleset, hajszálon múlt a tragédia
Boldogan mosolygott pár nappal ezelőtt a kamerába a nagydobosi pár. A szerelmük azonban egyik pillanatról a másikra rémálommá vált, amikor a háromgyerekes édesanya vasárnap este mellbe szúrta 24 éves élettársát. A család szerint, a drog volt a gyilkosság hátterében. Erről az őrizetbe vett 30 éves nő édesanyja beszélt a Tényeknek.
„Kiabált neki a lány, hogy drogozott. A fiú? Igen a fiú” – mondta Tényeknek a gyanúsított nő édesanyja.
A négy, öt és nyolc éves gyerekek is házban lehetettek vasárnap este a gyilkosság időpontjában, de azt egyelőre nem lehet tudni, hogy látták-e hogy édesanyjuk leszúrja az apjukat. A család szerint a pár hét éve élt együtt, de az utóbbi időben sokat veszekedtek.
„ Minden nap veszekedtek” – tette hozzá az asszony.
Miután a nő a vita hevében szíven szúrta a párját, azonnal értesítették a mentőket. Ők többször próbálták újraéleszteni a fiatal édesapát, de nem sikerült.
A család most teljesen összeomlott.
„Rendesen lehidaltam az este, mikor meghallottam, hogy egy ilyen életerős, egészséges fiatalember, így elmegy az életből” – nyilatkozta az egyik családtag.
A közelben élő rokonok a szirénák hangjára lettek figyelmesek.
„Úgy este hét és fél nyolc között és azt hittem, hogy a húgommal van valami baj, de az a baj, hogy hát a fiatalemberrel, akkor hallottuk, hogy J. Miklóssal van” – fűzte hozzá a rokon.
A rokonai szerint az áldozat szerette a családját.
A szabolcsi nyomozók elfogták az elkövetőt. A rendőrök a nőt őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatását.

Durva fotókon a tapolcai motorbaleset, hajszálon múlt a tragédia

Sínek közé zuhant egy férfi a mosonmagyaróvári vasútállomáson

Átadták az M4-es autóút Törökszentmiklós és Kisújszállás közötti szakaszát

Súlyos bűnelkövetők mellé javítóintézetbe kerülhetnek a terézvárosi késelés tini gyanúsítottjai is

Máskor is cserben hagyta áldozatát a halálos balesetet okozó drogos ámokfutó

Ketten haltak meg egy szörnyű balesetben az M1-esen

El akarta ütni volt feleségét, videón szigetszentmiklósi ámokfutás

Biciklis zaklatót fogtak Monoron, több nőt is molesztált

Tinilányok késeltek egy budapesti diszkónál, hárman támadtak

Brutális baleset történt az M3-ason, kigyulladt az egyik autó

Öten sérültek meg egy súlyos balesetben Bácsalmásnál

Fordulat jön szenteste: Amit most mutat az előrejelzés, arra kevesen számítanak