
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
Azt írták, hogy az év 51. hetében csökkenést figyeltek meg Budapest Dél-pesti és Központi Szennyvíztisztító Telep ellátási területén, Miskolcon és Salgótarjánban, stagnálást 18 helyszínen, míg emelkedést sehol sem tapasztaltak.
A tájékoztatás szerint Szombathelyen, Győrben, Székesfehérváron, Kaposváron, Kecskeméten és Debrecenben az örökítőanyag koncentrációja a mérsékelt, máshol az emelkedett tartományban van.
Az NNGYK közlése szerint a koronavírus-fertőzések számának emelkedése várhatóan megáll a közeljövőben.

Tudatták azt is, hogy az influenza A vírusa örökítőanyagának szennyvízben mért országos átlagkoncentrációja emelkedett az 51. naptári héten és Budapest Észak-pesti és Központi Szennyvíztisztító Telep ellátási területén, Budapest agglomerációs településeinek egyesített mintájában, valamint Békéscsaba, Debrecen, Győr, Kecskemét, Nyíregyháza, Pécs, Salgótarján, Tatabánya és Veszprém mintájában volt az örökítőanyag mennyisége kimutatási határ feletti.
Hozzátették: a szennyvízben mért értékek alapján az influenzafertőzések számának emelkedése várható a következő egy-két hétben.
MTI/A fotó illusztráció (MTI)

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen