Késsel tombolt az aluljáróban egy férfi, mielőtt befejezhette volna, kattant a bilincs - Videó

Még javában hadonászott fegyverével, mikor a budapesti rendőrök megérkeztek.

November 28-án délután egy XIII. kerületi aluljáróból kérték a fővárosi rendőrök segítségét. Egy férfi előbb berontott egy mobilüzletbe, ahol a telefonját akarta feltölteni, ám tervei villámgyorsan megváltoztak, kést rántott és pénzt követelt az eladótól.


Az egyenruhások a riasztást követően tíz percen belül kiérkeztek a helyszínre, így a fegyveres fenyegetőzőt még a boltban fülön csíphették.

Felfegyverkezve elkövetett rablás miatt hallgatták ki az 57 éves férfit, majd őrizetbe vették, illetve indítványozták letartóztatását – számolt be a police.hu.

2022. december 05. 08:29
A magyar miniszterelnök XIV. Leó pápával találkozott. A békemisszión lévő Orbán Viktort személyesen fogadta az egyhá...
Különleges aukciót indított Molnár Viktor. A Kincsvadászok kereskedője egy tragikus körülmények között árván maradt ...
Sikeresen lezárult az élelmiszer-utalványok kézbesítése. A program keretében több mint 2,3 millió nyugdíjas kapott 3...
LÉGIKATASZTRÓFA - 8 magyar halt meg Kenyában miután lezuhant a repülőjük egy erdős területen. Nem sokkal a felszállá...
Tizenhárom énekes kezdte meg a Megasztár első élő show-ját, de csak 10 maradt versenyben a hétvégén. Anami, Balogh K...
family
Újabb baleset érte Pásztor Erzsit. A Kossuth és Jászai-díjas színésznő hónapok óta a poklok poklát éli át. Túl van e...
family
Nem bírja tovább! Úgy érzi a kísérlet felemészti. Még csak a felénél tart a Házasság első látásra, máris több pár ke...
family
Tizenöt év után újra Budapestre érkezett a popvilág egyik legnagyobb sztárja, Katy Perry! Lélegzetelállító fények, l...
family