
Ne egye meg senki - kedvelt rágcsát hívtak vissza a boltokból
Egy kaposmérői férfi október 31-én délután egy bárdudvarnoki halastavon horgászott, amit a tógondnok és nevelt fia a távolból észrevett.
A tilalom ellenére tevékenykedő horgász először megpróbált elrejtőzni, de nem járt sikerrel. Szorult helyzetéből kiutat nem találva, egy kilenc centiméter pengehosszúságú késsel, életveszélyes fenyegetések kíséretében támadt a gondnokokra. A két férfi csak azáltal kerülték el a sérülést, hogy a feléjük irányzott szúró mozdulatokat elhárítva a földre vitték a támadott, akit a rendőrök kiérkezéséig visszatartottak – közölte a rendőrség.
A körzeti megbízottak a feltételezett elkövetőt a helyszínen elfogták és előállították a Kaposvári Rendőrkapitányságra. A nyomozók az agresszort két rendbeli, súlyos testi sértés bűntett kísérletének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki.
A címlapfotó illusztráció (police.hu)

Ne egye meg senki - kedvelt rágcsát hívtak vissza a boltokból

Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!

Három balesetet is okozott a mezítláb menekülő részeg cserbenhagyó

Biciklist gázoltak halálra Kecelnél, két autó ütközött

Tragédiában halt meg egy nő Szenteste hajnalán Hajdúszováton

Egy öt kilogrammos harcsa utazott egy budapesti villamoson

Van, ahol van esély a fehér karácsonyra Magyarországon

Aknafedő alatt ért véget az ózdi tolvaj karrierje

Üldözés közben gázolt halálra egy biciklist egy drogos ámokfutó Győrnél

Holttestet talált Tokajnál egy kiránduló

Vascsővel rabolt ki egy 90 éves nőt Jászárokszálláson

Senki ne egye meg! Mérget találtak egy mirelit gyümölcsben