
Aranybányát csináltak a magyarok, már csak ide járnak szabadidejükben
2020 őszén egy lopás következtében folyamatban lévő büntetőeljárás miatt akarták kihallgatni a későbbi támadót, akinek otthonában október 1-jén három rendőr jelent meg. Az ajtót a ház tulajdonosa nyitotta ki, aki azt állította, a keresett személy máshol van, a rendőrök azonban a ház körbejárása során az egyik szobában megtalálták az élettársát, aki gyermekével egy szivacson feküdt, ami alatt azonban ott bujkált a keresett személy. A felszólítás ellenére a férfi közölte a rendőrökkel, hogy nem megy sehova, majd hátulról átkarolta a kisgyermeket kezében tartó nő nyakát, és az ágyra rántotta őket. Mindkettőjüket szorosan maga előtt tartva azzal fenyegetőzött, hogy kárt tesz magában, azonban az egyik rendőr ekkor megragadta, és szétfeszítette a férfi karját, így a nőnek a gyermekkel együtt sikerült kiszabadulnia.
A férfi ekkor az egyik párna alól hirtelen előrántott egy konyhakést, aminek a nyelével megütötte a hozzá közelebb álló rendőr karját, majd a kést felemelve és a feje mögött tartva öngyilkossággal fenyegetőzött. Végül egy LED lámpával sikerült elvakítani, ennek köszönhetően pedig lefegyverezték és megbilincselték.

A bíróság most 6 év végrehajtandó börtönbüntetésre, 6 év közügyektől eltiltásra, valamint 3 év foglalkozástól eltiltásra ítélte a férfit, az ítélet azonban nem jogerős, ugyanis az ügyészség fellebbezést jelentett be a vádlott terhére, súlyosításért, elsősorban hosszabb tartamú börtönbüntetés, valamint a vádlott szülői felügyeleti jogának megszüntetése érdekében – olvasható a vádhatóság hivatalos oldalán.
Kapcsolódó tartalmak:
Lefejezéssel fenyegette a rendőröket a böszörményi őrjöngő, karddal súlyos sérülést okozott
Újabb rendőrtámadás: A brutális őrjöngésnek a TEK vetett véget
Súlyosan megsérült egy rendőr Debrecennél, mentőhelikoptert riasztottak a helyszínre
Újabb durva dolgok derültek ki a rendőrgyilkosról - videóval
Megszólalt a rendőrgyilkos ügyvédje, megdöbbentő, hogy miket mondott

Aranybányát csináltak a magyarok, már csak ide járnak szabadidejükben

Bombahír érkezett: Mutatjuk, kiknek nem kell útdíjat fizetniük a magyar utakon

Fekete jég a magyar utakon, óvatosságra intik az autósokat

Buszmegállóba hajtott egy autó Mórahalomnál, egy ember meghalt

Lesújtó hír: Jellegzetes ismertetőjeggyel találtak egy holttestet, a magyar rendőrség közleményt adott ki

Gyermekhez siettek mentők és tűzoltók Békéscsabán

Egressy Mátyás eltűnése: Rendkívüli posztot tett közzé az Ötkert

Ehhez tényleg erős gyomor kell! Undorító képek készültek egy csepeli utca végében

Operatív Törzs: a kormány által biztosított tüzelő kiosztását az önkormányzatok végzik

Súlyos baleset történt Dombóvárnál, két kisgyermek is a kocsiban utazott

Elítélték a tószegi kettős gyilkost

Munka közben halálos áramütést szenvedett egy férfi Zalában