
KSH: a vendégek száma 8,3 százalékkal, a vendégéjszakáké 5,6 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit
Toporogva közelített a gazdájához a rettegő kutya Tatabányán. A másfél éves, amerikai pitbull terrier annyira félt, hogy előbb megpróbálta kikerülni a férfit, majd egy újabb ordítozás után az állat inkább hanyatt feküdt és megadta magát.
A férfi előbb a lábainál fogva kapta fel az állatot, majd a nyakánál és fülénél fogva rángatta a szerencsétlen állatot. Ezután felemelte és földhöz vágta.
A kutya elszaladt előle, de nem mert messze menekülni. A dühöngő gazdájának még ez sem volt elég, újra utána ment és tovább kínozta az állatot. Mindezt valaki az ablakából videózta le, a felvétel pedig futótűzként terjed az interneten. Így jutott el az állatvédőkhöz is a férfi kegyetlensége, amit nem hagytak annyiban, meglátogatták az állatkínzót.
Az illető azt monda, hogy ezt azért csinálta, mert hogy alapból póráz nélkül sétáltatta a kutyát. Nem ment oda hozzá, és akkor úgy gondolta, hogy így bünteti meg
– mondta a Tényeknek Kapin Richárd a Szurkolók az Állatokért Alapítvány vezetője.
Maja most már biztonságban van, egy ideiglenes befogadót találtak neki. Rendkívül barátságos és nyugodt kutya.
Az alapítvány feljelentést tett a rendőrségen. A kutyának később új gazdát keresnek, de előtte még ivartalanítás és orvosi vizsgálatok várnak rá.
A környéken élők elmondása szerint a férfit többször is látták az utcán agresszíven viselkedni.
Ezt nem hirtelen tette most a kutyával, a videó alapján én úgy gondolom, hogy ez a kutya terrorban volt, és hogyha valahogy nem úgy viselkedett, amit a kutyája gondolt, akkor agyba főbe verte
– tette hozzá Kapin Richárd.
Többen is látták, hogy a férfinak gyakran vannak dühkitörései, olyankor tárgyakat tört össze, rongált és magából kikelve kiabált a nyílt utcán. A férfi állatkínzás miatt akár börtönbe is kerülhet.

KSH: a vendégek száma 8,3 százalékkal, a vendégéjszakáké 5,6 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit

Ön is vásárolt az Auchanban? Ezt a terméket ne fogyassza el!

Figyelmeztetik a magyar határ mellett élőket, váratlan hír érkezett

Végig lopták az országot a pénztárca tolvajok

Részegen száguldott a rendőrök elől, végül pórul járt a motoros - videóval

Vadásztőrrel mellkason szúrta bérlőjét egy férfi Dunakeszin

Dráma Miskolcon: Holttestet találtak egy pincében

Nyílt utcán kegyetlenül megöltek egy férfit Hajdúnánáson

Budapestre jön az igazi Mikulás: ekkor kezdődik a 21. MikulásGyár!

Úszva próbált elmenekülni a rendőrök elől - a Dunába ugrott

Most érkezett: gyerek is van a magyar elhunytak között a kenyai repülőbalesetben

Kutyasétáltatás közben vízzel teli gödörbe zuhant egy 15 éves lány Zircen