Katasztrófa lett a pálinkafőzésből Szabadszálláson, lesújtó fotók érkeztek a helyszínről

Mentőhelikopter vitt el egy idős férfit.

Kigyulladt, majd teljes terjedelmében égett egy melléképület a Bács-Kiskun vármegyei Szabadszálláson, a Duna utcában szerdán. Az ott élő idős férfi éppen pálinkát főzött, amikor tűz ütött ki – értesült a Tények tudósítója.

Elsőként a helyi önkormányzati tűzoltók szálltak szembe a lángokkal, majd csatlakozott hozzájuk egy solti és egy kiskőrösi hivatásos raj, valamint egy dunaújvárosi vízszállító autó is. A tűz a négy egységből álló ház két részét érintette, de átterjedt a közelben lepakolt raklapokra és műanyag tárgyakra is.


A szakemberek több gázpalackot is kihoztak az épületből, volt, amelyik fel is robbant. A pálinkát főző férfit életveszélyes sérülésekkel mentőhelikopter szállította a kecskeméti megyei kórházba. 

A tűzeset körülményeit a katasztrófavédelem vizsgálja.

2024. július 19. 08:35
A nyilvánosságra került videó egy kiképzőtáborban készült.
Magyar Péter és Ukrajna uniós tagsága is megosztja a Tisza Párt szimpatizánsait.
Ukrajna háborúban álló ország, de ez nem jogosítja fel mindenre. Az ukránoknak nincs joguk a kényszersorozás során e...
Callcentert üzemeltetett egy budapesti börtönből egy férfi, aki egy nyereményjátékot ajánlva hívogatta az embereket ...
Mikrogravitációs körülmények között az izmok és a csontok tömege csökken, emiatt a testmozgás az űrben legalább olya...
Egy szegedi nő éppen a vihart filmezte, amikor a kamerája előtt lerepült az egyetem egész teteje. A döbbenetes felvé...
family
Gördeszkabemutató és egy bohóc szórakoztatta a gyerekeket Karcagon. A városban az új gördeszkapálya és játszótér áta...
Továbbra sem tudnak jelölteket állítani Magyar Péterék, ez derült ki a Tisza Párt nagykanizsai kongresszusán. A párt...
Elítélték azt a férfit, aki Debrecenben áthajtott egy út szélén fekvő férfin majd segítségnyújtás nélkül tovább ment...