
Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka
Korábban érkezik februárban a nyugdíj, három nappal előbb hozza a postás mind a februári, mind a 13. havi nyugdíjat – jelentette be pénteken Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő.
Mivel mindkét nyugdíjat egyszerre kézbesítik a postások, jelentős mennyiségű készpénzzel kell, hogy dolgozzanak, így több időt is vehet igénybe a kihordás.
Akik banki utalással kapják, azoknál nincs változás, február 10-én jelenik meg a bankszámlájukon az összeg.
Az év eleji 15 százalékos emelés érvényes a 13. havi nyugdíjra is, így akinek 208 ezer forintos nyugdíja van, 416 ezer forintot kap kézhez.
A kormányszóvivő elmondta, hogy nyugdíjasok védelmét a Parlament elé benyújtott költségvetésben is garantálja a kormány.
„A nyugdíjemelés mellett az élelmiszerárstopok és a rezsicsökkentés is védi az idősek megélhetését” – tette hozzá Szentkirályi Alexandra.

Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka

Újabb vírust mutattak ki Magyarországon

Brutálisan megverte, önkielégítést végzett rá, majd kirabolta Vilmánynál

40 tonnás kamion elé fordult ki, videón a sokkoló manőver

Kilökte a 10. emeletről a kétgyerekes családanyát Győrben

Szörnyű tragédia történt Zagyvarékason és Szegeden is

Éveken át vadászott gyerekekre egy pedofil Pest vármegyében

Szívszorító fotók: Végső búcsút vettek a Morrison's-nál halálra vert fiataltól

Elszabadult a pokol a szegedi pszichiátriai klinikán, egy beteg súlyosan megsérült

Horror Szentgálon: borzasztó felfedezést tettek egy sufniban

Dráma egy budapesti metróállomáson, élet-halál harc folyt a peronon

Vakon tapogatózva siettek egy nő segítségére Sarkadon, minden perc számított