Iszonyatosan berúgott, lopott, a rendőrök ébresztették

Nem rémlett a kerékpárlopás annak a 25 éves férfinek, akit a rendőrök ébresztettek alkoholmámoros álmaiból. A biciklit visszaadták tulajdonosának.

A pilisi orvosi rendelő tárolójában lezárva álló kerékpár hiányát tulajdonosa január 26-án este vette észre. Bejelentést tett, a járőrök pedig néhány órával később már egy helyi férfinél kopogtattak. A 25 éves, álmából ébresztett férfi nehezen tért magához, kellett némi koncentráció, hogy az előző napi italozás okozta emlékezetkiesést megoldja. Egy idő után a biciklit is megmutatta – közölte a rendőrség.


Előállították, kihallgatták, beismerte a lopást, bár az ismerősével átmulatott nap emlékeiből csak foszlányok maradtak meg. A nem kevés pálinka és sör fogyasztása után hazafelé indult, gyaloglás közben látta meg a kerékpárt. Leszedte a lakatot és nyeregbe pattant. Útközben benézett egy barátjához, mert józanodását iszogatással akarta megakadályozni, ám cimborája már aludt. A bicikliről elfeledkezve gyalog ment tovább. A rendőrök ott találták meg, azóta visszaadták a tulajdonosnak.

A 25 éves férfi ellen lopás vétségének megalapozott gyanúja miatt folytatja le a további eljárást a Monori Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya.

Fotó: police.hu

2022. január 28. 07:02
Azért kell az aláírásgyűjtés és azért kell a Nemzeti Konzultáció, hogy a magyar emberek Orbán Viktort a brüsszeli cs...
Egyszerre terjed az influenza, a Covid, és a nyugat-nílusi vírus Magyarországon.
Megerőszakolták Michael Schumacher egyik ápolóját a legendás Forma-1-es pilóta otthonában. Az ügy most került bírósá...
10 állat vesztette életét, mire kifejlesztette a megfelelő adagot.
A Tisza a nyugdíjrendszert is teljesen átalakítaná, ugyanis ezt várják el tőlük Brüsszelből. Ezzel szemben a kormány...
A Mátra után már a tokaji borvidéket is elérte az aranyszínű sárgaság nevű szőlőbetegség. A szőlőkabóca által terjes...
Két héten belül Budapestre érkezik Vlagyimir Putyin és Donald Trump, hogy az ukrajnai háború lezárásáról tárgyaljana...
Senki sem törődött vele, de a különleges látogatót végül a vadvédelmi őrök távolították el.
Kétszer annyian vettek részt a második Harcosok Klubja edzőtáborban Zánkán, mint az első eseményen, de sokan még így...