
Applikáció mentette meg egy cipész életét Somogyban, pillanatokon múlt a tragédia
Hétfőn fél 12-kor a balatonfüredi Lóczy Lajos Gimnáziumban a kilencedikesek éppen matematikaórán ültek, amikor egy 17 éves diák - míg a tanár az osztálynak háttal írt a táblára – felállt a helyéről, az ablakhoz sétált, majd kiugrott az iskola második emeletéről. Az eset olyan gyorsan történt, hogy a teremben lévő többi kiskorú szinte fel sem fogta, mi játszódik le a szemük előtt.
Az udvaron éppen testnevelés óra folyt, a közelben lévő pedagógusok és diákok is hamar a sérülthöz rohantak, majd az iskola vezetősége értesítette a mentőket. A fiatal fiút a mentők stabilizálták, majd életveszélyes sérülései miatt mentőhelikopterrel kórházba szállították.

A fotó illusztráció: Lóczy Lajos Gimnázium hivatalos Facebook-oldala
A Balatonfüredi Tankerületi Központ igazgatója, Fenyvesi Zoltán a Veszprém megyei hírportál megkeresésére elmondta, hogy az iskola pszichológusa minden segítséget megad a tanulóknak és a pedagógusoknak egyaránt.
"Mindenki bízik abban, hogy a diák mihamarabb felépül” - tette hozzá.
Bartók Judit megyei rendőrségi szóvivő megerősítette, hogy a helyszíni vizsgálatok során bűncselekmény gyanúja nem merült fel, ezért nem indul rendőrségi eljárás.
A Blikk információi szerint szerelmi bánat miatt ugrott ki Zsombor az ablakon. A lap hozzátette, hogy a fiatal végtag- és bordatöréseket szenvedett, szerencsére a koponyája nem sérült.
Ha öngyilkossági krízisben van, öngyilkossági gondolatok foglalkoztatják, akkor a nap 24 órájában az ország egész területéről (mobilról és vezetékes telefonról) ingyenesen hívhatja a 116-123 lelki elsősegély szolgálatot.

Applikáció mentette meg egy cipész életét Somogyban, pillanatokon múlt a tragédia

Brutális gyilkosság történt Hajdú-Biharban, kiderült, ki az áldozat

A síneken ragadt egy pótkocsi Komáromnál, vérfagyasztó videó készült a balesetről

Fotókon az V. kerületben történt éjjeli baleset, több rendőrt kórházba szállítottak

Horror Toronyban: Egy 67 éves nő az áldozat

Fának csapódott egy autó Orbán Viktor konvojából - Több TEK-est kórházba vittek

Megrázó videón az aszódi halálos baleset, futva menekült a drogos ámokfutó

Eredményes hajtóvadászat: Elfogták a drogos aszódi ámokfutót

Terhes feleségét is a roncsban hagyta a drogos ámokfutó Aszódnál, fény derült D. Sándor sötét múltjára

Ismét árcsökkenést jelentettek be a hazai benzinkutakon

Aszódi tragédia: Őt keresi a rendőrség

Folytatódik a forint diadala: mutatjuk, hogyan menetel a devizapiacon