
Már csak a cipő látszott ki, holttestet találtak a hó alatt Nógrádban
Nem hétköznapi látvány tárult a járókelők szeme elé Debrecen belvárosában kedden délelőtt – derül ki az önkormányzat közösségi oldalán megosztott videóból.
Mukácsy Mihály Golgota című festménye meglehetősen feltűnő módon kelt útra, ugyanis egy hatalmas daruval emelték ki a Déri Múzeum ablakán. Több órás megfeszített munkával feltekerték, majd egy speciális ládába helyezték a Krisztus-trilógia egyik alkotását, amelyet a budapesti Szépművészeti Múzeumba szállítanak.
A fővárosi intézményből pedig egy megállapodásnak köszönhetően több kép is érkezik kölcsönbe Debrecenbe, elsőként El Greco Angyali üdvözletét láthatja a közönség.

Már csak a cipő látszott ki, holttestet találtak a hó alatt Nógrádban

Újabb bejelentést tett az operatív törzs

Megrázó videó: Egy luxusautó tört totálkárosa Rákospalotánál

Holttestet találtak Zalaegerszegen, egy férfi az áldozat

Nem rendeltetésszerűen használta a hólapátot egy férfi Balatonalmádiban, rendőrök vitték el

Súlyos vadászbaleset történt Zalában, a kocsiban sült el a fegyver

Itt az Operatív Törzs rendkívüli bejelentése az ítéletidőről: óriási veszélyre figyelmeztetnek a szakemberek + Videó

Vörös riasztást adtak ki több vármegyére, embert próbáló napok előtt állunk

Dermesztő rekord dőlt meg éjszaka, hihetetlen számot közöltek

A mentősök elmondják, komoly veszélyei vannak a hidegnek, kihűlésnek

Tankok lepték el Miskolc utcáit, vörös kód lépett életbe

Drámai életmentés volt Tanakajdon, szerencsére időben érkezett a segítség