Egy 35 éves helybéli járművezetőt igazoltattak a rendőrök Győrben 2021. május 24-én 22 órakor. A férfi egy mezőgazdasági vontatóval közlekedett a Külső Vasút soron, a Szarkavári út irányából a Nagyhegy utca felé.
Haladásakor – feltehetően ittassága miatt - a traktort vezető férfi egy ház kerítésének ütközött , amiben emiatt kár keletkezett.
A baleset során az is kiderült, hogy a sofőr nem rendelkezett érvényes vezetői engedéllyel, sőt a járművet barátjától, annak tudta nélkül hozta el.
A 35 éves férfit a rendőrök jármű önkényes elvételének bűntette miatt gyanúsítottként kihallgatták, illetve ellene az ittas járművezetés miatt is büntetőeljárást indítottak – írta meg a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság.