Házhoz hívta áldozatait egy kecskeméti férfi, mit sem sejtve még sört és cigit is vittek neki

A férfit egyáltalán nem érdekelték tetteinek következményei. A nyomozást most lezárta a rendőrség.

Eleinte észrevétlen lopásokkal rövidített meg többeket is az a kecskeméti férfi, akit a rendőrök május 22-én kaptak el – írta pénteken a police.hu.

Az enyveskezű banditának mindössze egy hétre volt szüksége ahhoz, hogy tizenegyszer csenjen el alkoholt egy dohányboltból, négyszer egy közértből, egyszer pedig egy benzinkútról. Volt nap, amikor a férfi több helyről is zsákmányolt ezt-azt.

Elképzelhető, hogy leterhelte a sok talpalás, ezért ezt követően már nem ő ment lopni, hanem házhoz hívta áldozatait.

A tolvaj az otthon kényelméből rendelt magának két rekesz sört, amikor pedig a futár átadta neki a csomagot, nemes egyszerűséggel besétált vele, a számla pedig rendezetlen maradt.

A fotó illusztráció: Shutterstock

Egy taxissal is hasonlóan babrált ki. Fuvart rendelt a címére, majd felhívta a sofőrt, hogy vigyen neki sört és cigarettát, a gyanútlan és segítőkész taxis pedig meg is tette.

Éppen a blokkot kutatta, mikor a férfi kézbe vette az árut, és angolosan távozott. A sofőr azonban nem hagyta szó nélkül a pofátlanságot, és közölte, hogy rendőrt hív, a házigazdát azonban nem érdekelte, mik lesznek tetteinek következményei. 

Csalásért és többrendbeli lopásért hallgatták ki a rendőrök a 42 éves férfit. A vizsgálatot most befejezték, és a nyomozati iratokat átadták az ügyészségnek.

2023. szeptember 08. 19:01
Lövöldözés tört ki egy budapesti gyorsétteremnél, egy közeli aluljáróba menekültek az emberek
Egy taxiból kiszálló férfi rántott fegyvert.
Drogügyben szigorít a kormány, Orbán Viktor terepszemlére indul
Kedden benyújtja a kormány az Országgyűlésnek az új, kábítószer-üldözéssel kapcsolatos törvénycsomagot.
Spanyolországban többen meghaltak egy bányaszerencsétlenségben
Legkevesebb öt ember meghalt, négyen pedig megsérültek.
Kiderült, mi történt, eljegyzési gyűrű nélkül érkezett az egykori szépségkirálynő a Mokkába
Nem kellett sokat várni a magyarázatra.
Elárulta élete legnagyobb kihívását Kiara Lord, senki nem gondolná mivel küzd a mindennapokban
Ezzel még meg kell birkóznia az életben.
Félbeszakadt a kupameccs: Kegyetlen rúgással terítette le a bíró a rátámadó stábtagot – Videó
A biztonsági személyzetnek kellett rendet raknia.
Megbénult az élet hétfőn Belgiumban, leállt a közúti- és légi közlekedés is
Veszélyben a belga gazdaság nemzetközi megítélése.
Többen meghaltak egy üzbegisztáni mecsetben történt gázrobbanásban
Legalább három halálos áldozata és tíz sérültje van a kelet-üzbegisztáni Andizsán régió egyik mecsetjében hétfőn tör...
Orbán Viktor Tarnazsadányban egyeztetett Horváth László kormánybiztossal
Orbán Viktor miniszterelnök a dél-hevesi Tarnazsadányban egyeztetett Horváth Lászlóval, a kábítószer-kereskedelem fe...
Már az Országgyűlés előtt a kétgyermekes anyák adómentessége
Koncz Zsófia családügyekért felelős államtitkár hétfő délután arról számolt be közösségi oldalán, hogy a Fidesz-KDNP...

Halálos baleset történt a 4-es főúton Újfehértónál
Halálos baleset történt a 4-es főúton Újfehértónál
A baleset helyszínén teljes útlezárás van érvényben - írták a police.hu oldalon
Karambol a 4-es főúton Nyíregyházánál - Teljes útzár!
A 262-es és 263-as kilométer között teljes szélességében lezárták a főutat.
Karambol a 4-es főúton Nyíregyházánál - Teljes útzár!
A 262-es és 263-as kilométer között teljes szélességében lezárták a főutat.
Halálos baleset történt a 85-ösön, a szomszédos vármegyében
20:34 - A sofőr meghalt
Felborult egy autó a 84-esen főúton
A tetejére borult egy személyautó a 84-es főút 95-ös kilométerénél, Lövő térségében. A balesethez a sopronkövesdi hivatásos és a völcseji önkéntes tűzoltók érkeztek ki, akik rögzítették, majd áramtalanították a járművet. Az érintett útszakaszon egy sávon halad a forgalom - közölte péntek este a katasztrófavédelem.
Felborult egy autó a 84-esen, Lövőnél
A tetejére borult egy személyautó a 84-es főút 95-ös kilométerénél, Lövő térségében. A balesethez a sopronkövesdi hivatásos és a völcseji önkéntes tűzoltók érkeztek ki, akik rögzítették, majd áramtalanították a járművet. Az érintett útszakaszon egy sávon halad a forgalom - közölte péntek este a katasztrófavédelem.
Kamion és kisteherautó ütközött össze az 5-ösön, Lajosmizsénél
A 66-os és 65-ös kilométer között félpályán halad a forgalom.
Karambol a kórház közelében Nyíregyházán
Két személygépkocsi ütközött össze a Szent István utcán Nyíregyházán péntek délután. A vétlen autóból egy sérültet kórházba szállítottak. A baleset okát a rendőrség vizsgálja.
Baleset történt a 4-es főúton Kőlaposnál
Egy személy megsérült abban ráfutásos balesetben, ami pénteken délután történt a 4-es főúton Kőlapos közelében. A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit.
Kerékpározás közben telefonált egy nő Egerben, súlyos baleset lett a vége
Az ügyészség vádiratában pénzbüntetés kiszabására tett indítványt.
Baleset történt Zalaegerszegen
Baleset történt Zalaegerszegen a Hock János utca 92-nél péntek délután 4 óra tájt. A helyszíni szemle időtartama 1 órát vesz igénybe. Torlódás és lezárás nincs a helyszínen, de mindenki körültekintően vezessen. 

Csókolózós képpel tudatták: fiatal üzletemberbe szerelmes Gáspár Virág
Csókolózós képpel tudatták: fiatal üzletemberbe szerelmes Gáspár Virág
Szerelmükről adtak bizonyítékot.
Most jött: halálos horrorbaleset történt az M3-ason - helyszíni fotók
Halálos baleset történt kora este az M3 autópálya Budapest felé vezető oldalának 31-es kilométerszelvényében. A rendőrség beszámolója szerint egy 43 éves ukrán sofőr kocsijával hátulról nekiütközött az előtte forgalmi okból lassító 33 éves mogyoródi férfi által vezetett teherautónak, amiben egy 51 éves férfi is utazott.
Most jött: halálos horrorbaleset történt az M3-ason - helyszíni fotók
Halálos baleset történt kora este az M3 autópálya Budapest felé vezető oldalának 31-es kilométerszelvényében. A rendőrség beszámolója szerint egy 43 éves ukrán sofőr kocsijával hátulról nekiütközött az előtte forgalmi okból lassító 33 éves mogyoródi férfi által vezetett teherautónak, amiben egy 51 éves férfi is utazott.
Most derült ki: június óta rákkal küzd a képernyőről eltűnt műsorvezető
Nagyon népszerű arca volt a híradónak.
Baleset történt a 85-ös főúton: a sofőr a helyszínen életét vesztette
A helyszínen életét vesztette a sofőr.
Baleset a Paksi Atomerőműnél: többen is megsérültek!
A rendőrség adott tájékoztatást a történtekről.
Kiderült a titok az Aldi pénztárosairól - ez minden egyes vásárlót érint!
Ez segít alacsonyan tartani az árakat.
Krausz Gábor fotóját máris egy társkeresőn látták viszont
A sztárt egy társkeresőn találták meg.
"41 éves vagyok, és hozzámentem a legjobb barátom iskolás fiához – ő 16 éves"
Legjobb barátja fiához ment feleségül egy 41 éves nő és állítja, ez legális.
Még csak 15 éves, de meseszép: Jázmin lehet Palvin Barbi utódja
Kifutóról álmodik.