
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
Az ügyészség vádat emelt egy férfi ellen, aki egyszerűen hagyta meghalni feleségét 2021 tavaszán Csongrád-Csanád megye egyik kisvárosában.
Az idős pár házassága már régóta megromlott, ennek oka mindkettőjük italozása volt, és a kettőjük közötti állandó viták.
A feleséghez rosszullétei miatt gyakran kellett mentőt hívni, évente akár többször is előfordult, hogy kórházba kellett szállítani. Általában rövid ellátás után hazaengedték.
Április 8-án az idős nő ismét rosszul lett, a földre esett, amit a férje is látott, ő azonban úgy döntött, hogy nem segít neki, és nem hív hozzá mentőt sem. Egyszerűen lefeküdt aludni.
Felesége órákig szenvedett, mire meghalt, holttestét reggel találta meg.
A férfi miután felfedezte a holttestet fogta magát és elment a kocsmába, ahol elmesélte a történteket. A dolgozók értesítették a háziorvost arról, ami történt.
A Csongrád-Csanád Megyei Főügyészség a férfit gondatlanságból elkövetett emberölés vétségével vádolja - olvasható a Csongrád-Csanád Megyei Főügyészség sajtóközleményében.
A címlapfotó illusztráció: police.hu

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen