
Kigyulladt egy asztalosműhely Gyulán, 900 négyzetméter áll lángokban - Videó
Vádat emeltek egy 58 éves férfival szemben, aki elütött egy idős asszonyt egy Veszprém közeli kistelepülésen.
A tragikus baleset 2020. október 30-án történt, a déli órákban. A férfi mozgóárúsítást végzett, pékárut árult az egyedileg kialakított kisteherautójával. Miután úgy vélte, hogy elfogytak a vásárlók becsukta a kisteherautó hátsó ajtaját, majd beszállt a vezetőfülkébe és hátramenetben elindult.
A kellő körültekintést azonban elmulasztotta indulás előtt, így nem vette észre, hogy egy idős nő lépett a tehergépkocsi mögé. A jármű hátuljával elütötte a nehezen mozgó szépkorú nőt, aki a helyszínen életét vesztette.
Az 58 éves férfi ellen végrehajtásában felfüggesztett fogházbüntetés kiszabására tett indítványt az ügyészség - olvasható a Veszprém Megyei Főügyészség sajtóközleményében.
A címlapfotó illusztráció ( police.hu )

Kigyulladt egy asztalosműhely Gyulán, 900 négyzetméter áll lángokban - Videó

Cetlire írt telefonszámot hagytak egy meghúzott autón Szolnokon, a telefont nem a tettes vette fel

Hajszálon múlt a motorostragédia Zircnél - Videó

Halálos vonatgázolás Pincehelynél, elkerülhetetlen volt a tragédia

Billiárddákóval verte agyon saját húgát egy férfi Ecsegen

Felborult egy csónak a Dunán – civilek is küzdöttek az egyik utas életéért

Megpróbált megszökni egy rab Veszprémben

Utolsó pillanatban mentette ki a kocsiját a lángoló garázsból Zagyvarékason

Kamerafelvétel leleplezte le az utcán szemetelő fiatalokat Esztergomban

Egy játékbaba vonalkódjával próbált spórolni, de lebukott

A saját iskolájukba jelentettek bombariadót Budapesten

Saját traktorja ölt meg egy férfit Mőcsénynél