
Testvérpár holttestére bukkantak otthonukban egy zalai településen
Teljesen eltűnt az autó eleje a vezető ülés is kimozdult a helyéről, miután a kocsi egy kamionnal karambolozott frontálisan Bárándon pénteken. A személyautó sofőrje egy 24 éves férfi nem élte túl a becsapódást.
Egy közelben lakó nyilatkozott a Tényeknek a tragédiáról.
Este 11 óra körül a mentők szirénázására lettem figyelmes. Kiindultam a helyszínre és láttam, hogy a baleset megtörtént, és utána láttam, azt ahogy a holttestet kiemelték az autóból a mentők és a tűzoltók
– mondta Kasza Richárd.
A Tények információi szerint, a személyautó sofőrje egy 24 éves férfi a megengedettnél jóval nagyobb sebességgel cikázott az úton. Egy beláthatatlan kanyarban áttért a szembe sávba, ahol frontálisan karamboloztak. Órákra lezárták az utat, amíg a helyszínelők dolgoztak.
A helyszínelés, amikor én kiérkeztem már 11 óra elmúlt. Fél háromkor jöttünk még ki a helyszínre és akkor kezdték el a roncsokat eltávolítani a helyszínről
– tette hozzá a szemtanú.
A környékbeliek szerint nagyon veszélyes ez a szakasz, mert hatalmas a forgalom a szűk úton.
Üres sörös doboz voltak az autó roncsai között. A tragédia körülményeit szakértők vizsgálják, egyebek közt azt is, hogy a 24 éves sofőr ivott-e a baleset előtt.

Testvérpár holttestére bukkantak otthonukban egy zalai településen

Megtartották az Egészséges Táplálkozás Hetét az Aktív Iskolákban

Autósok figyelem! - Itt vannak a 2026-os útdíjak

Rettegés Ferencvárosban: Drogosok dúlják fel a lakók mindennapjait

Futótűzként terjed egy veszélyes vírus Békésben

Jól halad a lakossági egyeztetés a Fertő tavi fejlesztés jövőjéről

Elmetszette lánya zaklatójának nyakát a kerepesi HÉV-megállóban

Hihetetlen, igazi tigrisre bukkantak a magyar rendőrök egy házban

Betonozni hívta a rendőröket

70 lakó menekült az utcára a belvárosban

Brutális állatkínzás sokkolta Abonyt, videón az esztelen tombolás

Emberi maradványokra bukkantak a ferencvárosi lomtalanításon, azonnal értesítették a hatóságokat