
Halállal végződött a gyomaendrődi állatkínzók kegyetlenkedése - Fotók
A kutyákat pokoli körülmények között tartották, ami az egyik állat halálával járt. A rendőrség most vádemelést javasol.
Tenyek.hu 2022. szeptember 07., szerda 20:00
Állatkínzás miatt indított eljárást a rendőrség még tavaly július 14-én két gyomaendrődi férfi ellen. Egyikük, egy 20 éves fiatal pokoli körülmények között tartott több kutyát, majd hosszabb időre elutazott - írta a police.hu.
Ismerősét kérte meg arra, hogy gondozza az állatokat. A kutyák helyzete azonban így sem javult, a férfi csupán elvétve etette és itatta őket. Több négylábú be volt zárva, illetve voltak olyanok is, amelyek egy rövid láncon élték az életüket. A kikötött kutyák nem tudtak árnyékba húzódni, napközben órákat voltak a tűző napon. Az egyik kutya kiszáradt és elpusztult.
Végül a helyi mezőőr bejelentése után intézkedtek a rendőrök. Az életben maradt, de rossz állapotban lévő kutyákat állatvédő szervezetek vették gondjaikba, és azóta már új gazdikat is találtak nekik. A Szarvasi Rendőrkapitányság rendőrei a nyomozás során a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték és az ügy iratait kedden továbbították az ügyészségre.
+Ez is érdekelheti

Perceken múlt az élete, összeesett egy nő az egyik budapesti uszodában

A Bloomberg is arról cikkez, hogy a MOL szárnyal Orbán Viktor washingtoni győzelme után

Sállal próbálta megfojtani feleségét, de elfáradt a biharkeresztesi férfi

Irgalmatlan balhé, dobálózás, csapkodás alakult ki egy kispesti kúton - Videóval

Hernádi Zsolt: elkerülte Magyarország az üzemanyagár-robbanást az amerikai megállapodással

Hihetetlen, hogy mivel helyettesítette a rendszámot

Meghalt egy motoros, szörnyű tragédia történt Gyomaendrődnél

Brutális késelés Borsodban, két üvegpoharat is megevett a támadó

Napokig élt édesanyja holttestével egy férfi Dunakeszinél

Őrült száguldás után halt meg a házaspár Újszilvásnál

Kigyulladt két szauna Budaörsön, 350-en menekültek ki

9 éves kislánytól csalt ki intim fotókat




