
Itt a nagy bejelentés, leáll a nemzetközi reptér Debrecenben
A Győri Ítélőtábla csütörtökön ítélte el az asszonyt, aki brutális kegyetlenséggel végezte ki férjét. Az ügyészség közleménye szerint 40 éve élt házasságban az idős pár, a 81 éves férfi viszont 2 évvel ezelőtt egy súlyos betegség és baleset miatt mozgásképtelenné vált. A férfi annyira magatehetetlen volt, hogy már kommunikálni sem lehetett vele.
A nő kezdetben ápolta házastársát, de idővel egyre nagyobb kihívást jelentett már neki. A házukat elhanyagolta, a férfit pedig ápolatlanul hagyta. Az ittas 74 éves asszony 2021 júliusában nekiesett férjének. Az éjszaka folyamán legalább fél órán át ütötte-verte őt egy felmosónyéllel és egy bottal. Az ütések a fejét és felsőtestét érték, aminek következtében az idős ember a helyszínen meghalt.

A kép illusztráció: Shutterstock
A Szombathelyi Törvényszék 12 év fegyházbüntetésre, 8 év közügyektől eltiltásra ítélte. A másodfokú bíróság csütörtökön kihirdette egyetértését a nő bűnösségét és büntetését illetően.

Itt a nagy bejelentés, leáll a nemzetközi reptér Debrecenben

Rémülten figyeltek az emberek Salgótarjánban, haragjában pusztítani kezdett a helyi tűzvarázsló

Holttestet találtak egy levéli házban, kiderült, kié

Az olajválság miatt újra nagyon népszerűek lettek az elektromos autók

Lebontottak két autót az M0-son, videón az érthetetlen baleset

Új külföldi vevők is is megjelentek a hazai ingatlanpiacon

Falon át szökött meg egy elítélt a börtönből Hajdú-Biharban

Ismert edző halt meg a 83-ason, rengetegen búcsúznak Kokótól

Jelentkezett rekordnyereményéért az ötöslottó nyertese

Meghalt egy biciklis a 83-ason

Egy rakás új szabály jön a rollerezéshez

Drámai képsorok: Brutális baleset Budapesten, egy ember a roncsban ragadt