2025. november 01. szombat, Marianna
16°C Budapest

Gyerekével együtt vetett véget életének egy nő Debrecennél

A 14 éves fiú és az 53 éves anya a helyszínen meghalt.
Tenyek.hu
2024. március 13., szerda 14:58
Vágólapra másolva!

Halálra gázolt egy nőt és egy gyereket az Intercity kedd éjszaka Debrecen és Apafa között. Úgy tudjuk a mozdonyvezető a sötétben látott két alakot a síneken és vészfékezett, de esélye sem volt megállni, a mozdony mindkettőjüket halálra gázolta.

A szörnyű tragédiában a 14 éves fiú és az 53 éves anya olyan súlyos sérüléseket szenvedtek, hogy a helyszínen életüket vesztették.

Információink szerint az édesanya öngyilkosság miatt sétált a sínek között és valamiért magával rántotta a halálba a fiát is, aki nem is tudhatta, hogy anyja mindkettőjükkel végezni akar.

A rendőrség vizsgálja az esetet.

További részletek 18 órakor a TV2-n a Tényekben!

Ugyanez történt a minap Benedekfalunál is. Részletek ITT!

 

 

Ha öngyilkossági krízisben van, öngyilkossági gondolatok foglalkoztatják, akkor a nap 24 órájában az ország egész területéről (mobilról és vezetékes telefonról) ingyenesen hívhatja a 116-123 lelki elsősegély szolgálatot.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk