
Durva cidrivel ér véget az év
Elvesztette élete legnagyobb csatáját egy 45 éves mentőápoló – közölte a lesújtó hírt hétfőn az Országos Mentőszolgálat.
Frigyes Gábor még szeptember közepén lett rosszul otthonában, ezért „saját” esetkocsiját riasztották hozzá. A szakemberek ellátták bajtársukat, majd kritikus állapotban szállították kórházba, ahol azonnal megműtötték.
Bár minden kollégája reménykedett a gyógyulásban és szorított a felépüléséért, végül szervezete feladta a küzdelmet.
Frigyes Gábor 23 évig szolgált mentőápolóként, előbb a központi, majd a pesthidegkúti mentőállomáson dolgozott, de a zsámbékiaknak is gyakran besegített.
A mentők szerda este hat órakor közös gyertyagyújtással búcsúznak a tragikusan, fiatalon meghalt kollégájuktól.
A címlapfotó illusztráció: Shutterstock

Durva cidrivel ér véget az év

Őrület, hogy mikkel terhelték a segélyhívót

Így vészelhetik át a kutyák és gazdijaik a szilvesztert

Újabb roham indult a boltokban, több oka is van

Razzia a Király utcában, két legyet "ütöttek" egy csapásra

Tízezernél is több esethez vonultak a mentők és tűzoltók az ünnepekkor

Halálos tűz ütött ki Üllőn, hentesek próbáltak életet menteni

Óriási autósüldözés zajlott Budapesten, újabb részletek derültek ki

Kiadták a riasztást, veszély áll a háttérben

Szétroncsolta egy 15 éves fiú kezét a petárda

Nem kegyelmez az időjárás, kemény éjszaka előtt állunk

Fülöp Attila: 101 új mentőautóval bővül az Országos Mentőszolgálat flottája 2026 elejéig