Gelencsér Timi szexi fotója újra visszahozza a nyári forróságot

A Dancing with the Stars első évadának győztese, Gelencsér Tímea gyönyörű és igen szexi ruhában fogja elkápráztatnia a TV2 nézőit.

Gelencsér Tímea Instagram-oldalán posztolta a dögös fotót, amin egy mélyen dekoltált fekete ruhakölteményben láthatjuk.

A vékony pántos, fekete mini ruha, amit egy színes öv díszít finoman kiemeli Timi tökéletes alakját. A ruhához egy magassarkú fekete csizmát húzott, amivel nyugodtan mondhatjuk, hogy egy szuper szexi szettet sikerült megkomponálnia.

Timi szombat este 18.00 órakor a Dancefloor-al, 19.55-kor pedig a Dirty Dancing Live-al fog bejelentkezni a TV2 Play oldalán.

2021. október 02. 14:22
A 2025-ös nyári televíziós nézettségi verseny egyértelmű győztesei a TV2 hírműsorai és reggeli infotainment produkci...
Eltörölné a családi adókedvezményt a Tisza Párt, és jelentős adóemelést is tervez. Magyar Péterék visszahoznánk a há...
Azt állítja egy ismeretlen férfi, hogy Laár András zenész több tízezer forinttal tartozik neki. Egy ilyen állításhoz...
family
KEGYETLEN - Baltával, vascsővel és karddal is bántalmazta a feleségét egy férfi Mezőkövesden, napokig verte féltéken...
Alig ment haza Gabi Spanic, már úton van Budapestre a Hegyi doktor! Nem gyógyítani jön, hanem azért, hogy ítélkezzen...
family