
KSH: a vendégek száma 8,3 százalékkal, a vendégéjszakáké 5,6 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit
Bakondi Györny: állandó nyomás alatt áll a migrációs határszakaszunk
Állandó nyomás alatt áll a migrációs határszakaszunk - mondta Bakondi György, a miniszterelnök belbiztonsági főtanácsadója szombaton az MTI-nek telefonon nyilatkozva a videóval kapcsolatban, amelyen fiatal férfiak támadják a határvédőket.
Bakondi György szerint a felvétel is igazolja: nem igazak azok az állítások, miszerint "a migránsok soha nem aggresszívek, még nem hallottunk olyan emberről, akiket bántottak volna".
Úgy fogalmazott: "a fiaink, akik Magyarország szuveneritását védik, mindennap szembesülnek ezzel az agresszióval".
Szerinte "nagyon nehéz lenne elképzelni, hogy kicsit is törvényes legyen az az eljárás, amelyben ezek a személyek menekültnek adják ki magukat, menedékjogot akarnak kérni, és ennek keretében tanúsítják ezt az agresszív magatartást" a menekültté nyilvánítás érdekében.
Úgy fogalmazott: a magyar kormány helyes döntést hozott 2015-ben, amikor a migránsok bejövetelével szemben döntött és megakadályozta százezrek bejövetelét.
Hozzátette: idén több mint tíz és fél ezer illegális határátlépést akadályoztak meg.
MTI

KSH: a vendégek száma 8,3 százalékkal, a vendégéjszakáké 5,6 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit

Ön is vásárolt az Auchanban? Ezt a terméket ne fogyassza el!

Figyelmeztetik a magyar határ mellett élőket, váratlan hír érkezett

Végig lopták az országot a pénztárca tolvajok

Részegen száguldott a rendőrök elől, végül pórul járt a motoros - videóval

Vadásztőrrel mellkason szúrta bérlőjét egy férfi Dunakeszin

Dráma Miskolcon: Holttestet találtak egy pincében

Nyílt utcán kegyetlenül megöltek egy férfit Hajdúnánáson

Budapestre jön az igazi Mikulás: ekkor kezdődik a 21. MikulásGyár!

Úszva próbált elmenekülni a rendőrök elől - a Dunába ugrott

Most érkezett: gyerek is van a magyar elhunytak között a kenyai repülőbalesetben

Kutyasétáltatás közben vízzel teli gödörbe zuhant egy 15 éves lány Zircen