Fittyet hányt a Tízparancsolatra, börtönbe mehet a mátészalkai szarka

A templom előtt vette el egy 80 éves asszony táskáját egy 23 éves férfi, majd kifosztotta azt. Az ügyben most történt vádemelés.

Egy 80 éves kecskeméti asszony 2021 októberben az esti misére tartott, amikor a templom bejáratánál egy ismeretlen személy mögé lépett, kikapta kezéből a táskáját és elszaladt vele – közölte a police.hu.

A fotó illusztráció: police.hu

A retikülben mindössze 1000 forint és két kulcscsomó volt. Az idős nő a plébánostól kért segítséget, aki azonnal értesítette a rendőrséget. Az eljárás során az egyenruhások meghallgatták a tanúkat és beszerezték a környéken lévő kamera felvételét, melyek alapján sikerült beazonosítani a kifosztót.

A 23 éves mátészalkai férfit gyanúsítottként hallgatták ki a rendőrök. Ügyében a napokban fejezték be a nyomozást, vádemelés indul ellene.

2022. június 12. 08:53
Ideiglenes kitelepítéseket rendeltek el a helyi hatóságok az egyesült államokbeli Észak-Karolinához tartozó több szi...
A klímaváltozás miatt annyira visszahúzódott az észak-olaszországi Lombardiában fekvő egyik legnagyobb gleccser, a V...
Semmit nem tett Karácsony Gergely a budapesti lakhatási válság enyhítéséért – fogalmazott Szentkirályi Alexandra, ak...
Magyar Péter közölte, hogy nem Orbán Viktor akar békét, hanem Ursula. Nem szabad kánikulában annyit a napon lenni – ...
Újabb adással jelentkezett a Harcosok órája, amelyben Kovács Zoltán és Menczer Tamás voltak a műsorvezető Német Balá...
1000 hátrányos helyzetű gyerek iskolakezdését segítette Mága Zoltán. A Liszt Ferenc-díjas hegedűművész újabb jótékon...
family
Szerda este Zamárdi újra a Balaton fővárosává válik, hiszen elindult a Strand Fesztivál, ahol világsztárok, hazai ke...
family
"Kinyírom Renner Erikát!" - ezt hörögte a kaputelefonba az elmegyógyintézetből nemrég kiengedett zaklató. Az őrült f...
family
Idén is Európa legnagyobb tűzijátékát, öt kilométeren át csodálhatjuk meg a Duna két oldaláról. Ötszáz kilövési pont...
family
Lovakat, hattyúkat, a Szent Koronát, de Batmant és a Batmobilt is láthatják az ünneplők az idei Debreceni virágkarne...