Fény derült egy Zala vármegyei erdő sötét titkára, rendőrök nyomoznak az ügyben

Már a nyomok is egyértelműek voltak.

Egy vadász jelentette be a rendőrségen, hogy az elmúlt hetekben tucatnyi hurkot helyeztek ki ismeretlenek a Zala vármegyei Bázakerettyén egy erdőbe. A rapsicok lebuktatására az erdészet munkatársai vadkamerát szereltek fel.

A felvételek alapján kiderült, hogy ketten rendszeresen jártak ellenőrizni a csapdákat, amelyek segítségével hétfőn egy vaddisznót is elejtettek – részletezte a police.hu.


Az egyenruhások még aznap elfogták a párost, akiknek hegyi birtokuk egymás szomszédságában van. A két férfi kocsival szállította fel az állatot egyikük lakására, ahol feldolgozták, majd a bőrt, illetve belsőséget visszavitték az erdőbe, és szétszórták.

Lopás és orvvadászat miatt hallgatták ki az 50 éves bázakerettyei, valamint az 58 éves borsfai elkövetőt a nagykanizsai rendőrök.

2024. november 06. 14:38
A kényszersorozás áldozata lett. A TV2 riportere most megtálalta Beregszászon a sírját. Szívszorító képeket készítet...
A miniszterelnök péntek reggel beszámolt a legfrissebb kormányzati döntésekről, de beszélt arról is, hogy az ukrán t...
Taxinak csapódott egy sofőr péntek hajnalban Budapesten, a Blaha Lujza téren.
Hivatalos személy elleni erőszak és minősített könnyű testi sértés bűntette miatt indított nyomozást a Debreceni Reg...
Hogy fér meg egymás mellett a játszósarok, az ugrálóvár és egy világhírű festő? A BOK-csarnokban mindezt könnyedén m...
family
Felborult hajók, eltört árbócok, kieső hajóslegendák, de egy lélegzetelállító rekord is született csütörtökön Európa...
family
Achilles-ín szakadás? Gipsz? Műtét? Palik László úgy érezte, nem hagyhatja cserben kollégáit, egy sérüléssel vitte v...
family
A borongós időjárás ellenére is felforrósodott a levegő Karcagon. A hazai szépségversenyek pápája, Fásy Ádám 2024 ut...
family
ÖSSZEOMLOTT - Megerőszakolt egy 14 éves lányt egy bolgár férfi Dunakeszin. A lovardában fagyizni hívta a lányt, végü...