
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
Embertelen, de állatokhoz is méltatlan körülmények közül mentettek ki három kutyát a Füzesabonyi Állatvédő Alapítvány munkatársai, akik ezt követően eljuttatták őket a Noé Állatotthonba – derül ki a szervezet szerdai bejegyzéséből.
Hárman, Tobzaska, Padawan és Brizda együtt éltek egy mezőszemerei szegregátumban, utóbbi eb valószínűleg a másik kettő anyja, és bár még ő is csak kétéves, emlői a földig érnek.
A telepről kiszabadított kutyák közül talán Tobzaska van a legrosszabb állapotban. Az egy év körüli kan a szakértők szerint leginkább shar-peire hasonlít.
Testileg-lelkileg megjárta a hadak útját, brutális betegségben szenved, mindenhol sebes, gyulladt a bőre, ha hozzáérnek, vérezni kezd, szinte teljesen kopasz, és még a hallójáratai is be vannak szűkülve.
A négylábú laboreredményeire még várnak, kezelését ugyanakkor már elkezdték: állatorvosi felügyelet mellett gyógyszerekkel, vitaminokkal, samponos fürdetéssel, bőrtápláló olajokkal próbálják meg rendbe hozni.
Tobzaska és társai gyógyulását bárki segítheti anyagi vagy tárgyi felajánlások formájában.
Az állatokat az alábbi felvételen látható telepről mentették ki:

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen