
Esni fog, de köd és erős szél is lesz
Mint arról korábban beszámoltunk, felrúgott, majd a földön fekve otthagyott egy kisfiút egy férfi néhány nappal ezelőtt a szolnoki kalandparkban, a bántalmazásról ráadásul a szabadidőpark egyik térfigyelő kamerája felvételt is készített.
Az esetről készült videó pillanatok alatt bejárta az internetet, szerdán pedig a rendőrség közölte, nyomozást indítottak az ügyben. Szerda délután a férfi is megszólalt a brutális bántalmazás kapcsán, a Yakuzák SE honlapján megjelent közleményt viszont nem sokkal később törölték – szúrta ki a Blikk.
Mint a Yakuzák Se elnöke, szakmai vezetője a szolnoki kalandparkban történtekkel a következőket tudom elmondani: Amit tettem minden szempontból elfogadhatatlan, szembe megy mindazzal, amit az elmúlt 35 évben képviseltem, tanítottam és életemmel megjelenítettem. Ez nem hiba, hanem létrontás
– írta a harcművészeti oktató, hozzátéve, a helyszínen bocsánatot kért a gyerektől.
Mindent megteszek, hogy az igazságszolgáltatás munkáját támogassam és csak remélni tudom, hogy nem okoztam lelki sérülést a kisfiúnak, akitől a helyszínen bocsánatot kértem és minden tettemmel igyekeztem jóvá tenni a jóvátehetetlent. Ezúton kérek bocsánatot a szülőktől is, melyet nem remélek
– fogalmazott az elnök, aki közleménye végén bejelentette, minden jelenlegi pozíciójáról lemond.
"A különféle szervezetekből és az egyesületből lemondok minden tisztségemről és pozíciókról, hiszen méltatlanná váltam azok betöltésére. Fenti közlemény után kérem a családom és kollégáim kíméljék meg a méltatlan támadásoktól, személy szerint én vállalom a felelősséget, a sajtónak nem kívánok nyilatkozni" – írta az edző.

Esni fog, de köd és erős szél is lesz

Jákon találták meg a két hete eltűnt férfi holttestét

Dermesztő hidegben rekedt egy kisgyermekes család az Ipoly partján

Kisgyerekekről készül porn*felvételekkel bukott le egy borsodi férfi

Életveszélyes a jég: emberek és állatok is bajba kerültek Somogyban és Hatvanban

Mély árokba csapódott egy autó a 47-esen

Úgy szerelték le, mintha amerikai focimeccs lenne - videón az elfogás

Felcsaptak a lángok Budakeszin, meghalt egy férfi

Több mint 50 kilométert sétált a patrióta emberek győzelméért

Súlyos sérülésekkel ment haza az óvodából egy gyerek Bercelen

Kassai Lajos: szeretem a hazámat, de nem fordulok szembe azokkal, akik másként gondolkodnak

Még a lábát is eltörte a zsákmányért egy betörő Zajkon - Fotók