
Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka
A Somogy Megyei Főügyészség közleménye szerint a sértett autója 2019 októberében az esti órákban a 61-es főút Iharosberény és Pogányszentpéter közötti szakaszán haladt, amikor egy őzzel ütközött. Az állat teteme a szemközti sávba zuhant, ezért a sértettek megálltak, majd a távolsági fényszórót és az elakadásjelzőt bekapcsolva átmentek az út másik oldalára a vad aszfaltról való eltávolítása céljából.
Mielőtt az őzhöz értek volna, észrevették egy másik autó érkezését, ami felé egyikük mobiltelefonja világítását használva jelezte az úton lévő akadályt. Az autós a jelzésre az úttesten megállt, ő is bekapcsolta az elakadásjelzőt, majd utasa a lehúzott ablakon keresztül beszélni kezdett az autótól kis távolságra, az út jobb oldalánál álló sértettekkel.
A baleset helyszínére ekkor érkezett meg a vádlott, aki a sávjával ellentétes oldalon leállított autó távolsági fényszórójára figyelt, így nem vette észre időben az előtte lévő járművet. A vádlott megállni már nem tudott, ezért hirtelen jobbra rántotta a kormányt. A férfi a kormány elhúzásával az úton lévő autónak nem ment neki, de a kocsi mellett álló sértetteket már nem tudta kikerülni, járműve lökhárítójával mindkettejüket elütötte, majd egy fának csapódott.

Fotó: Magyarország Ügyészsége
A sértettek közül az egyik férfi olyan súlyos gerinc és láb sérüléseket szenvedett, amelyek maradandó fogyatékosságot okoztak.
Az ügyészség a vádlottal szemben felfüggesztett fogházbüntetést indítványozott.

Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka

Újabb vírust mutattak ki Magyarországon

Brutálisan megverte, önkielégítést végzett rá, majd kirabolta Vilmánynál

40 tonnás kamion elé fordult ki, videón a sokkoló manőver

Kilökte a 10. emeletről a kétgyerekes családanyát Győrben

Szörnyű tragédia történt Zagyvarékason és Szegeden is

Éveken át vadászott gyerekekre egy pedofil Pest vármegyében

Szívszorító fotók: Végső búcsút vettek a Morrison's-nál halálra vert fiataltól

Elszabadult a pokol a szegedi pszichiátriai klinikán, egy beteg súlyosan megsérült

Horror Szentgálon: borzasztó felfedezést tettek egy sufniban

Dráma egy budapesti metróállomáson, élet-halál harc folyt a peronon

Vakon tapogatózva siettek egy nő segítségére Sarkadon, minden perc számított