Felkavaró képeket készítettek a debreceni állatvédők, megszakad a szívünk

Iszonyatos állapotban találtak rá egy tacskóra. 

Rémisztő bejelentést kaptak pénteken a debreceni Bodolai Ferenc Add a Mancsod Alapítvány munkatársai – árulták el egy Facebook-bejegyzésben.

Egy hetek óta lakatlan házban raboskodó kutyáról értesítették őket. Hatalmas volt a teher, hiszen még abban sem lehettek biztosak, hogy egyáltalán életben van-e a négylábú.


Az állatvédők minden követ megmozgattak, és szerencsére néhány telefon után sokan a segítségükre siettek. Ennek köszönhetően negyven perc sem telt el, és a kutya, ugyan rettenetes állapotban, de már az egyik autóban ült.

Az eb szörnyen festett, mikor rátaláltak, annyira lesoványodott a négy fal közé zárva, hogy szinte minden bordája kilátszik, chipet pedig hiába is kerestek a bőre alatt a segítő kezek.

2024. január 20. 11:25
A vezérkari főnökből lett tiszás politikusjelölt több beszélgetésben kijelentette, könyvében is leírta: már gyerekko...
Ellentüntetéseket tartanak, zaklatnak online, halállistákat készítenek, bombakészítési útmutatót tesznek közzé, feny...
Kezdődik a digitális polgári körök találkozója.
Kanada döntése miatt több ezer rajongó marad koncert nélkül. A Kneecap zenekar jövőjét a brit terrorvádak beárnyékol...
A Tisza-csomag "áldásos" hatására egy átlagkeresetű magyar nettó jövedelme havi 129 ezer forinttal, 475 ezerről 346 ...
A tartós harcok megterhelik Ukrajna pénzügyeit éppen akkor, amikor a külföldi politikusok és a nemzetközi intézménye...
Svédországban egyre drámaibb a helyzet: a szervezett bűnözői csoportok egyre több fiatal gyereket toboroznak lövöldö...
Akik lecsúsztak a rendezvényről a túljelentkezés miatt, azok online is élőben követhetik a felszólalókat a Patrióta ...
Donald Trump amerikai elnök példáját követve az Antifa mozgalom terrorszervezetté minősítésére tett javaslatot Szijj...