
Helyreigazítás
A Baranya megyében élő férfit tavaly áprilisban szinte villámcsapásként érte a hír, hogy szerelme már nem szereti őt viszont, ezért szakít vele. Este még vitatkoztak, majd a nő másnap reggel elment, a férfi azonban nem bírta elviselni a szakítást és úgy döntött, megöli a nőt. Be is szerezte az ehhez szükséges gázolajat, majd a kannát magával vitte a nő házához, aki az ajtóban várta. Az összetört szívű szerelmes rálocsolta a gázolajat a nőre, majd öngyújtóval meggyújtotta a ruháját.
A nő berohant a fürdőszobába, ahol sikerült eloltania testén a lángokat, majd kérte a férfit, hogy azonnal értesítse egyik barátnőjét. Kérésének eleget téve nem sokkal később a barátnő vitte kórházba a testszerte, teljes testfelszín kb. 35 százalékát érintő másod- és hamardfokú égési sérüléseket szenvedett nőt.

A fotó illusztráció: Shutterstock
A nő sérülései olyan súlyosak voltak, hogy a megfelelő és gyors orvosi ellátás nélkül a halálát is okozhatták volna.
A Baranya Megyei Főügyészség előre kitervelten, aljas indokból, különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés bűntettével vádolja a férfit, büntetése tíz évtől húsz évig terjedő vagy életfogytig tartó szabadságvesztés is lehet – olvasható az ügyészség hivatalos oldalán.

Helyreigazítás

Sokkoló videó készült a szentmártonkátái halálos horrorbalesetről

Sztrókot kapott vezetés közben egy nő, árokba hajtott – Fotó

Kalapács alá kerülnek az álomautók Óbudán

Letartóztatták a férfit, aki megölte volt élettársát Szolnokon

Elrabolta volt barátnőjét egy hajdú-bihari férfi, megverte és ruha nélkül az utcán hagyta

Újabb fejlemény ByeAlex drogügyében: megszólalt a rendőrség

24 év után rács mögött az ajkai gyilkos szeretők

Csákánnyal akarta megölni volt élettársát egy férfi

ByeAlex cáfolta a drogügye fejleményeit

Droghálózatot vezetett a salgótarjáni nyugdíjas

Folytatódik a gyermekekről pornográf felvételeket terjesztő gimnazista ügye