
Fegyveres rablás Mezőtúron, több lövés is eldördült
A fiatalok egy lőfegyverrel vagy annak utánzatával rabolták ki ismerősüket, ezt követően a rendőrök nagy erőkkel vették üldözőbe őket.
Tenyek.hu 2021. november 16., kedd 09:52
A rendőrség közleménye szerint egy mezőtúri lakos beengedte otthonába két ismerősét hétfő délután. Kis idő elteltével a 19 éves budapesti ismerős felszólította a vendéglátót, hogy vagy a karóráját vagy a laptopját adja át neki, aki azonban ennek nem akart eleget tenni - közölte a police.hu.
A fiatal ekkor a ruházatából elővett egy lőfegyvert, vagy annak utánzatát, és fenyegetését nyomatékosítva, kétszer a lakóház mennyezetébe lőtt, majd a vendéglátóra irányította a fegyvert. A támadó 17 éves társa a laptopot magához vette, majd együtt távoztak a házból.
A bejelentést követően a nyomozók forrónyomon indultak a tettesek nyomába, akiket rövid időn belül Mezőberényben fogtak el a rendőrök, majd előállítottak őket a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányságra. Ellenük fegyveresen elkövetett rablás bűntette miatt folytat eljárást a rendőrség.
Fotók: police.hu
+Ez is érdekelheti

Fel akarta gyújtani a testvérét a szatymazi nő, elítélték

Meghalt szolgálat közben a MÁV munkatársa

Kiskorú fiúkat rontott meg egy férfi, 13 éves gyerekkel is kezdett

Ukrán nyelvű bombafenyegetést kapott hét iskola és kilenc közintézmény

Minden vágya az volt, hogy börtönbe kerüljön

Elindult az „Egészség 1. Lépés” online tanfolyam

Több iskola is fenyegető e-mailt kapott Hajdú-Biharban

Szeretetben éltek, mégis megölte apját egy férfi Szentendrénél

Tanárai küzdöttek a hétéves kilány életéért egy vidéki iskolában

Elkezdődött a próbagyártás a szegedi BYD-üzemben

Gyerekeket kellett kimenekíteni egy nógrádi társasházból

Gázpalackok robbantak fel az M6-oson, ki is gyulladtak





