„Eszméletlen, hívjanak mentőt!” - egy kislány miatt kitört a pánik a IX. kerületben

Nem várták meg a mentőket.

Éppen egy férfit igazoltattak a rendőrök szeptember 18-án este Budapest IX. kerületében, amikor kiabálásra lettek figyelmesek egy közeli utcából. Az egyenruhások azonnal futni kezdtek a hang irányába, és felbukkant előttük két férfi, illetve egy nő, karjában egy két év körüli kislánnyal.

Lenyelt valamit, eszméletlen, hívjanak mentőt!

– kiabálta a kétségbeesett édesanya, miközben a rendőrök felé rohant.

Fotó: police.hu

A hivatalos személyek rögtön kézbe vették a gyereket, akinek nem találtak semmilyen idegen tárgyat a szájában. A kicsi azonban rettenetesen rossz állapotban volt, teste elernyedt, a szeme fennakadt, és semmire sem reagált - részletezte a police.hu

Az egyenruhások jelezték a központnak, nem várhatnak a mentőkre, ugyanis a kislánynak azonnali orvosi segítségre van szüksége, ezért kórházba szállították. A szakemberek megállapították, hogy a gyereknek lázgörcse volt, de végül mindenki megkönnyebbülhetett, amikor felsírt a csöppség.

A címlapfotó illusztráció: Shutterstock

2024. szeptember 25. 15:32
A Tisza Párt gazdasági kabinetjének adóemelési terveire Szalai Piroska miniszterelnöki főtanácsadó közösségi oldalán...
Hiába tett meg mindent a nyáron Magyar Péter, hiába az országjárás, nem tudta növelni táborát. A Fidesz digitális ho...
Tímea először megrémült, majd szakemberhez fordult.
Ismét egy kamera buktatta le a perverz férfit.
Vascsővel, kalapáccsal, baltával és karddal verte rendszeresen a feleségét egy mezőkövesdi férfi. A nőt többször le ...
Frodó, a rendőrség kutyája buktatott le három vietnámi dílert Kőbányán a minap.
A haditechnikai eszközöket szállító járművek augusztus 27-én, szerdán léptek be az ország területére Hegyeshalomnál,...
A Barátság kőolajvezeték elleni legutóbbi súlyos légicsapás támadás volt Magyarország szuverenitása ellen, ezért a k...
Migrénnek hitte, erős fejfájára panaszkodott.