Erőszakkal ejtette teherbe nevelőapja a 11 éves kislányt

A koronavírus miatti otthonoktatás alatt a férfi rendszeresen bántalmazta a házban élő gyerekeket. 

A férfi 2019 nyarán egy társkereső oldalon ismerkedett meg későbbi élettársával, akihez nagyon hamar oda is költözött. A nő három gyermekével együtt élt dél-hevesi házában, köztük volt a későbbi áldozat, a 11 éves kislány is. A koronavírus okozta pandémia miatt az iskolák bezártak, és megkezdődött a távoktatás, ekkor a gyerekek anyja nem foglalkozott a kicsikkel, hagyta, hogy az új nevelőapjuk rendszeresen bántalmazza őket, ezért a gyerekek rettegtek tőle, különösen azért, mert a férfi elmondta nekik, korábban emberölésért már volt büntetve.

A férfi az éjszakánként egy késsel a kezében rendszeresen beosont a nevelt lányához, akit közösülésre kényszerített, majd tavaly nyáron teherbe is ejtett. Mikor ez kiderült, rávette a kislányt, hogy várandósságát az egyik osztálytársára fogja – olvasható az ügyészség hivatalos oldalán.

A gyámhatóság ebben a helyzetben a kislányt – és hasonlóan traumatizált testvéreit – nevelésbe vette, az anya szülői felügyeleti joga pedig jelenleg is szünetel.

A Heves Megyei Főügyészség most emelt vádat a nevelt gyermekét megerőszakoló, jelenleg letartóztatásban lévő, többszörösen büntetett előéletű férfival és az élettársával, a kislány anyjával szemben.

A címlapfotó illusztráció

2021. július 22. 07:17
Ruszin-Szendi Romulusz egykori vezérkari főnököt volt helyettese, Pintér Ferenc ezredes leplezte le: nepotizmussal, ...
Kocsis Máté szerint Magyar Péter hisztérikus kríziskommunikációba kezdett, miután Tarr Zoltán lebuktatta a Tisza Pár...
Magyarország a teljes behódolás politikáját folytatná az Európai Unióban, ha a Tisza Párt kormányzati pozícióba kerü...
Lovaskocsival mehetnek városnézésre, fürdőzhetnek és még freestyle-bemutatót is láthattak a résztvevők az idei Lengy...
Megvesztegethető embernek nevezte Ruszin-Szendi Romuluszt a volt barátja és helyettese - erről a Ripost számolt be. ...
Gúnyt űzött Charlie Kirk meggyilkolásából Márki-Zay Péter. Egy videóban viccelődött a jobboldali, amerikai influensz...
Csendes, sokat videojátékozik és feltehetőleg szélsőbaloldali nézeteket vall - ez derült ki eddig Charlie Kirk jobbo...