
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
A rendőrségre szerda reggel érkezett egy nagyszentjánosi balesetről bejelentés. A helyszínen a mentők egy sérült gyermeket láttak el. A fiatal lány a rendőröknek elmondta, hogy biciklivel közlekedett a Fő utcán, amikor egy autós - miközben megpróbálta őt kikerülni - nekiütközött - közölte a police.hu.
A kerékpáros az ütközéstől az út menti füves területre esett, és megsérült. A jármű egy rövid időre megállt, utasai ki is szálltak megnézni mi történt, azonban néhány pillanat múlva visszaültek a kocsiba, és a tőlük elvárható segítségnyújtás nélkül elhajtottak.

Fotó: police.hu
A helyszínelők által begyűjtött információk alapján a rendőrök egyből megkezdték a balesetet okozó autó felkutatását. Később – a szemle ideje alatt – visszatért a helyszínre a jármű román állampolgárságú vezetője négy, szintén román utasával együtt. A rendőrök elfogták, a rendőrkapitányságra előállították őket, majd a sofőrt segítségnyújtás elmulasztásának bűntette, utasait pedig e bűncselekmény vétsége miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen