Eltűnt a Tiszában egy horgász, még csak a csizmáját találták meg

Eltűnt egy 50 év körüli férfi a Tiszában Tiszacsermelyen hétfőn. Információink szerint ittasan ment le horgászni. 

A rokonai 13 óra 30 perckor még elérték telefonon, majd ismételten hívták őt fél 4 körül, de akkor már nem fogadta a hívást. Családja ekkor kezdte el keresni csónakkal a férfit.

A keresését nehezíti, hogy a Tisza-part tiszacsermelyi szakasza a gáttól jó egy kilométerre van és jelenleg lehullott nagymennyiségű csapadék miatt kocsikkal nem közelíthető meg.

A bejelentést követően a cigándi tűzoltók érkeztek a helyszínre, majd a kisvárdai tűzoltók Dombrádon bocsátottak vízre keresőcsónakot. A keresés egész éjszaka tartott, azonban információink szerint még csak az egyik csizmáját találták meg a horgásznak.

A rokonok elmondása szerint a férfi pálinkát és sört is ivott, mielőtt lement a Tisza-partra egyedül.

A címlapfotó illusztráció

2024. szeptember 17. 08:50
Az indulatok és az agresszió felkorbácsolásának a politikában mindig rossz vége van a miniszterelnök szerint.
A Tisza-adó szálai Brüsszelbe vezetnek, ugyanis Brüsszelben nagyobb adóterhet raknának a családok nyakába, miközben ...
A miniszterelnök a Harcosok Klubjában arról írt, hogy Brüsszel katonákat küldene Ukrajnába, de Magyarországnak a háb...
Elektromos rollerek gyulladtak meg egy soproni társasház pincéjében kedd este. Az égő akkumulátorok miatt, azonnal m...
Életben maradt az a kétéves kutya, akit a gazdája a kocsija után kötött és hatalmas sebességgel maga után vonszolt a...
Kalapáccsal és fejszével végezte ki ismerősét egy 71 éves férfi Medgyesegyházán. Az áldozat többször is pénzt kért, ...
Frontálisan ütközött egy kamionnal egy autós szerda reggel Bugacpusztánál. A kocsiból szinte semmi nem maradt, a sof...
Gyertyagyújtással emlékeztek a helyiek a Miskén megölt kétéves kislányra. A gyereket a drogos apja agyonverte, úgy t...