Elszabadult a pokol egy borsodi focimeccsen

A focista dühből törte be az ellenfél játékosának az orrát.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Főügyészség közleménye szerint a 43 éves férfi tavaly májusban egy borsodi kistelepülésen megrendezett labdarúgó mérkőzésen a vendégcsapat játékosaként vett részt, amikor a második félidőben a helyi csapat egyik játékosa szabálytalankodott vele szemben, amitől a földre esett.

A férfi ezen nagyon felháborodott, felállt, és indulatosan kérdőre vonta a másik focistát. A szóváltásuk odáig fajult, hogy a férfi egy hirtelen mozdulattal erőteljesen arcon fejelte az ellenfél játékosát, aki védekezésül pedig mellkason ütötte. Kettejüket a csapattársaknak kellett szétválasztaniuk.

A szabálytalankodó játékos 8 napon túl gyógyuló sérülést szenvedett el, ugyanis betört az orra.

A Miskolci Járási Ügyészség a büntetlen előéletű vádlottal szemben – tárgyalás mellőzésével – büntetővégzésben pénzbüntetést indítványozott a napokban.

A címlapfotó illusztráció.

2022. január 26. 12:25
Két hongkongi repülőtéri biztonsági alkalmazott meghalt hétfőn kora reggel, miután egy Dubajból érkező teherszállító...
Azért kell az aláírásgyűjtés és azért kell a Nemzeti Konzultáció, hogy a magyar emberek Orbán Viktort a brüsszeli cs...
Megerőszakolták Michael Schumacher egyik ápolóját a legendás Forma-1-es pilóta otthonában. Az ügy most került bírósá...
10 állat vesztette életét, mire kifejlesztette a megfelelő adagot.
Kirobbanó formában! Zoltán Erika évtizedek óta a magyar popzene egyik legismertebb arca - és ez mit sem változott. T...
family
POKOLI TŰZ - Levegőbe repült egy egész épület Százhalombattán. A robbanást még Budapesten is lehetett érezni. A MOL ...
family
Sírás, összeomlás, kiborulás – ilyen középdöntője még nem volt a Megasztárnak. A zsűri is nehezen bírta a nyomást, E...
family
PUSZTÍTÓ - Kigyulladt és több tízméteres lángokkal égett a százhalombattai olajfinomító hétfő este, a környéken több...
Már csak méterek hiányoztak, de a csúcstámadás mégsem jött össze. Hazatértek a magyar hegymászók, ott voltunk a rept...
family