Előbb ököllel ütötte, majd kirabolta

Egy nap alatt fogták el a feltételezett elkövetőt a kiskunfélegyházi nyomozók.

Bejelentés tett a rendőrségre június 9-én egy 39 éves férfi, akit május 26-án este kiraboltak az egyik kiskunfélegyházi parkban. Elmondta, hogy hazafele sétált, amikor egy ismeretlen elé lépett, és pénzt követelt tőle – közölte a rendőrség.

A férfi elmondta, hogy nincs nála készpénz, ezért támadója többször ököllel megütötte. Az áldozat elesett, bántalmazója pedig kihasználva a lehetőséget, elvette a földön fekvő férfi tárcáját a nadrág zsebéből, majd elmenekült a helyszínről.

A rendőrök csütörtökön elfogták a rablással gyanúsítható helyi lakost, akit kihallgatását követően őrizetbe vettek.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság munkatársai kezdeményezik a 21 éves férfi letartóztatását. A fiatal további vagyon elleni bűncselekmény elkövetésével is gyanúsítható.

A nyomozók megtalálták a pénztárcát, amit vissza is adtak a tulajdonosnak.

A címlapfotó illusztráció (police.hu)

2021. június 11. 10:34
A vezérkari főnökből lett tiszás politikusjelölt több beszélgetésben kijelentette, könyvében is leírta: már gyerekko...
Ellentüntetéseket tartanak, zaklatnak online, halállistákat készítenek, bombakészítési útmutatót tesznek közzé, feny...
Kezdődik a digitális polgári körök találkozója.
Kanada döntése miatt több ezer rajongó marad koncert nélkül. A Kneecap zenekar jövőjét a brit terrorvádak beárnyékol...
Semmi köze a független, objektív újságíráshoz, amit önök csinálnak – mondta a Fidesz kommunikációs igazgatója.
Egy újabb felvételen is látszik egy tárgy az egykori vezérkari főnök ruházata alatt jobboldalt, deréktájon, pont úgy...
Hiába érkezett gyorsan az orvosi segítség.
A szokásos fanyalgás mellett a balliberális oldal nem tud belekötni a rendezvénybe. A Digitális Polgári Körök találk...