
Egy Nógrád vármegyei óvodában is felütötte a fejét a veszélyes vírus
Motorozni indult a fővárosban a Totalcar egyik olvasója a napokban. A XI. kerületi Egér úton haladt a Kőérbeki út irányába, mikor az M1-es autópálya lehajtójához érve feltűnt egy autó a külső sávban. A kocsi lassítani kezdett, úgy tűnt, meg is áll, ám egyszer csak kitette balra az indexet, majd elkezdett visszafordulni.
A motoros 60 kilométer per órával érkezett, ám már nem tudott időben megállni. Váratlanul is érte a manőver, hiszen dupla záróvonalon vágott át a Volkswagen sofőrje.
Sajnos nem volt esélyem az autót jobbról kerülni, és mivel a kürt hangjára sem állt meg
– mondta az eset áldozata, akinek sikerült 30-ra visszalassítania az ütközés pillanatáig, és zúzódásokkal megúszta a balesetet.
Az autóst viszont egyáltalán nem érdekelte, mi van vele, hátratolatott, majd lógó lökhárítóval olajra lépett.

Egy Nógrád vármegyei óvodában is felütötte a fejét a veszélyes vírus

Háromezer forintért akartak agyonverni egy 77 éves férfit

Ruhásszekrénybe bújt a rendőrök elől a rabló

Helyreigazítás

Sokkoló videó készült a szentmártonkátái halálos horrorbalesetről

Sztrókot kapott vezetés közben egy nő, árokba hajtott – Fotó

Kalapács alá kerülnek az álomautók Óbudán

Letartóztatták a férfit, aki megölte volt élettársát Szolnokon

Elrabolta volt barátnőjét egy hajdú-bihari férfi, megverte és ruha nélkül az utcán hagyta

Újabb fejlemény ByeAlex drogügyében: megszólalt a rendőrség

24 év után rács mögött az ajkai gyilkos szeretők

Csákánnyal akarta megölni volt élettársát egy férfi