
Holttestet találtak egy levéli házban, kiderült, kié
Azt írták, 2021 szeptemberében a már nagykorú fiú látogatóban volt apjánál, és összeszólalkoztak azon, hogy a férfi szerint a fia keveset van vele. A fiú ekkor hazaindult, de az utcán apja utolérte, pofon vágta és visszaparancsolta a házba.
Pár óra múlva a fiú újra hazaindult, apja ekkor is utánament, többször fejen és arcon ütötte, és megrúgta a mellkasán. Ezután felvett az udvaron egy törött tükördarabot és azzal hatszor hátba szúrta a fiút, közben azt kiáltotta, hogy megöli.
A fiú segélykiáltását meghallotta a szomszéd, aki értesítette a rendőröket. A sértett csak a rendőrök kiérkezése után szabadult az ingatlanból, amelynek kapuját apja bezárta.
A bántalmazás következtében a fiú közvetlen életveszélyes állapotba került.

A fotó illusztráció: Shutterstock
A közleményben tudatták azt is, hogy a vádlott 2021 nyarán szabadult korábbi, erőszakos bűncselekmény miatt kiszabott fegyházbüntetéséből. A nevelőanyjához költözött egy Pest vármegyei településre, majd az idős nőt fenyegetéssel arra kényszerítette, hogy különböző kölcsönöket vegyen fel és adja át neki.
Miután az értékesebb ingóságokat a férfi eladta, kiabálva, veréssel fenyegetve annyira megfélemlítette az asszonyt, hogy az összesen 900 ezer forint kölcsönt vett fel egy magánszemélytől, illetve egy pénzügyi szolgáltatótól, és ebből 800 ezer forintot átadott neki.
A férfi folyamatosan nyomás alatt tartotta nevelőanyját, bántalmazta, és előfordult, hogy a karján késsel megszúrta. Végül az idős asszony elmenekült az otthonából a testvéréhez.
A Pest Vármegyei Főügyészség emberölés kísérlete és folytatólagosan, súlyos fenyegetéssel elkövetett zsarolás miatt emelt vádat a férfi ellen.
Forrás: MTI

Holttestet találtak egy levéli házban, kiderült, kié

Az olajválság miatt újra nagyon népszerűek lettek az elektromos autók

Lebontottak két autót az M0-son, videón az érthetetlen baleset

Új külföldi vevők is is megjelentek a hazai ingatlanpiacon

Falon át szökött meg egy elítélt a börtönből Hajdú-Biharban

Ismert edző halt meg a 83-ason, rengetegen búcsúznak Kokótól

Jelentkezett rekordnyereményéért az ötöslottó nyertese

Meghalt egy biciklis a 83-ason

Egy rakás új szabály jön a rollerezéshez

Drámai képsorok: Brutális baleset Budapesten, egy ember a roncsban ragadt

Videón, ahogy csapdába sétáltak a kamu rendőrök Kalocsán

„Elvágom a torkodat, megdöglesz” – Családi vérfürdőt rendezett egy részeg férfi