
Csodálatos képek: Fehérbe borult magyar vidéket fotóztak karácsonykor
A katonai kocsik az Újdörögd – Nyírád (7317 sz. mellékút) – Devecser (8-as főút) – Veszprém (8-as főút) - Székesfehérvár - M7 - M0 - M3 - M35 - 4 sz. fő közlekedési útvonal – Hajdúhadház vonalon közlekednek majd.
A Magyar Honvédség kéri a lakosságot, hogy a közlekedési szabályok betartásával és kellő óvatossággal közelítsék meg a katonai járműveket. Méretükből, sebességükből, valamint a konvojok hosszából adódóan a megszokottól eltérő módon tudnak csak haladni.
Mivel a zárt menetoszlop járművei közé nem hajthat be civil autó, a monumentális gépek haladását a konvoj elején és végén kísérőjárművek biztosítják.

Fotó: MTI/Krizsán Csaba
A Honvédelmi Minisztérium arra is felhívja a figyelmet, hogy a katonai szállítmány közelében minden esetben az aktuális útviszonyok, valamint az időjárási és látási körülmények figyelembevételével közlekedjenek a sofőrök.
A Magyar Honvédség a vonatkozó jogszabályokat betartva arra törekszik, hogy a lehető legkisebb mértékben zavarja az állampolgárok nyugalmát – közölte a Honvédelmi Minisztérium.

Csodálatos képek: Fehérbe borult magyar vidéket fotóztak karácsonykor

Rendőrök és a TEK is kivonult szenteste délutánján a rácalmási temetőbe, drámába torkollott az ünnep a településen

Szörnyű tragédia történt szenteste Algyőn, kék fény villant fel karácsonyi világítás helyett

Felborult egy mentőautó Tatabánya egyik legforgalmasabb útján

Iszonyatos fegyverarzenál miatt vonult ki a TEK

Ne egye meg senki - kedvelt rágcsát hívtak vissza a boltokból

Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!

Három balesetet is okozott a mezítláb menekülő részeg cserbenhagyó

Biciklist gázoltak halálra Kecelnél, két autó ütközött

Tragédiában halt meg egy nő Szenteste hajnalán Hajdúszováton

Egy öt kilogrammos harcsa utazott egy budapesti villamoson

Van, ahol van esély a fehér karácsonyra Magyarországon