
Mennyire okos Magyarország? - vasárnap este kiderül
Rosszul lett egy várakozó utas Szolnokon, az egyik Vörösmező úti buszmegállóban feburár 3-án. Mivel az idős férfi ezután már nem mutatott életjeleket, az ott lévők hozzáláttak az újraélesztéshez, illetve segítséget hívtak – derül ki a police.hu pénteki beszámolójából.
Két rendőr néhány perc alatt a helyszínre ért, ekkor egy katona éppen végzett szívmasszázst a betegen. Az egyik egyenruhás ezt követően átvette az életmentést, majd felváltva folytatták.

Fotó: police.hu
Időközben a mentők is megérkeztek, majd műszerekre kötötték az idős férfit, valamint defibrillátorral próbálkoztak, de a férfi keringése továbbra sem tért vissza. Az egyik rendőr ennek ellenére sem adta fel, és egészen addig végezte a mellkaskompressziót, míg a nyugdíjas szíve újra meg nem dobbant.
Végül a beteg állapotát stabilizálták, és kórházba szállították a szakemberek.

Mennyire okos Magyarország? - vasárnap este kiderül

Videók, ahol csak hajszálon múlt a tragikus baleset

Terrorcselekmény, fegyveres rablás, emberölés, 12 éven aluliak elleni nemi erőszak: Őket tartják fogva a Szőlő utcában

Saját kocsija zuhant egy férfira Dunakeszin, szörnyethalt

Kincseket keresnek a horrorházban, amiben feldarabolta Károlyt fia

Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka

Újabb vírust mutattak ki Magyarországon

Brutálisan megverte, önkielégítést végzett rá, majd kirabolta Vilmánynál

40 tonnás kamion elé fordult ki, videón a sokkoló manőver

Kilökte a 10. emeletről a kétgyerekes családanyát Győrben

Szörnyű tragédia történt Zagyvarékason és Szegeden is

Éveken át vadászott gyerekekre egy pedofil Pest vármegyében