
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
Michael Schneider tisztánlátóként már több eltűnt ember megtalálásában működött közre a hatóságokkal, most Madeleine McCann ügyében is segíthet, átadta ugyanis a koordinátákat a rendőröknek, ahol szerinte megtalálják őt.
Sokan szkeptikusak a látnok állításával kapcsolatban, úgy tűnik azonban, hogy Hans Christian Wolters, a Madeleine eltűnésében nyomozó német ügyész nem.
Az ügyész megerősítette a Sunday People-nek a minap, hogy kollégái korábban már használtak tisztánlátókat, és bizonyos esetekben konkrét információkat kaptak.
A látnok szerint a 2007. május 3-án eltűnt lányt egy erdőben temették el, tíz kilométerre a portugál üdülőhelytől, ahol eltűnt az algarvei Praia da Luz-ban.
"Nem adok ki ilyen információkat anélkül, hogy állandóan megkérdőjelezném magam, mert nagyon is tisztában vagyok a tetteim felelősségével" - mesélte Schneider a Mirrornak.

A rendőri jelentések szerint a múlt hónapban az 50 éves tisztánlátó segített megoldani egy Németországban eltűnt nő ügyét. A rendőrök 36 órával azután találták meg a holttestét, hogy megadta nekik a helyszínt.
Ráadásul sikerült nyomra vezetnie a rendőröket Peter Neumair és Laura Perselli eltűnésével kapcsolatban is, akiknek januárban veszett nyoma az olaszországi bolzanoi otthonukból. Mindketten gyilkosság áldozatai lettek.
Amikor kapcsolatba került a német nyomozókkal, Schneider felvette a kapcsolatot a BKA-val, amely az FBI német megfelelője. Válaszul közölték, hogy az információit fel fogják használni az ügyben.
A német ügyészek azóta foglalkoznak az eltűnéssel, amióta egy Christian Brueckner néven ismert férfi lett az ügy elsődleges gyanúsítottja. A férfi jelenleg hétéves büntetését tölti nemi erőszak miatt.

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen