
Egy öt kilogrammos harcsa utazott egy budapesti villamoson
Vérfagyasztó pillanatokat élhetett át az az autós, akinek fedélzeti kamerája mindent rögzített eső áztatta 3-as főúton – látható a Budapesti Autósok Közössége által csütörtökön megosztott felvételen.
A Nyékládháza és Mályi között szakaszon haladt a sofőr, mikor az amúgy is rendkívül trükkös körülményeket tovább nehezítette egy másik közlekedő.
Egy szemből érkező kamionos ugyanis nagyon bátran nekilátott egy másik teherautó előzésének, ám ha azt hitte, könnyedén be tudja fejezni a manővert, nagyon elszámolta magát.
Mikor a kamerás autó sofőrje már hosszú másodpercek óta farkasszemet nézett a piros monstrummal, egyértelmű volt, le kell lassítania és ki kell húzódnia az út szélére, hogy elkerüljék a frontális balesetet.
Végül mind az autós, mind a két teherkocsi vezetője higgadtan reagálta le a helyzetet, így koccanás nélkül megúszták az amúgy életveszélyes szituációt.

Egy öt kilogrammos harcsa utazott egy budapesti villamoson

Van, ahol van esély a fehér karácsonyra Magyarországon

Aknafedő alatt ért véget az ózdi tolvaj karrierje

Üldözés közben gázolt halálra egy biciklist egy drogos ámokfutó Győrnél

Holttestet talált Tokajnál egy kiránduló

Vascsővel rabolt ki egy 90 éves nőt Jászárokszálláson

Senki ne egye meg! Mérget találtak egy mirelit gyümölcsben

Frontális ütközés a 4-esen - autó csapódott traktorba Püspökladánynál

Cél, hogy elkerüljük az ilyen kamionos helyzeteket - videókkal

Bozótvágó késsel sebesítette meg exét egy férfi Várpalotán

Halálos áldozatot követelt a gyilkos gáz Nyíregyházán

Rohanásból lett gázolás Tökölön, sokáig küzdöttek a gyalogos életéért