
Olcsóbb lett a nagy bevásárlásunk egy év alatt
Több járművet érintő baleset történt a 4-es számú főút 210-es kilométerszelvényében szerda reggel. A Hajdú-Bihar megyei hírportál információ szerint nyolc személyautó és két kamion ütközött össze Ebes térségében. A rendőrség szerint eddig tisztázatlan körülmények között belehajtott az álló kocsisorba egy kamion.
Műszaki mentés céljából a debreceni és a hajdúszoboszlói hivatásos tűzoltók érkeztek a karambol helyszínére. Továbbá több mentőegységet is riasztottak a balesethez.
A lap információ szerint az egyik autóból menet közben, pánikszerűen ugrottak ki az emberek, mert látták, hogy a kamion össze fogja tolni az ott közlekedőket. Egy másik, a sor elején lévő autóból hatalmas fénycsóvát észleltek, majd egy nagy ütődést éreztek.

Fotó: haon.hu/Tóth Imre
Az Országos Mentőszolgálat elmondta, hogy a baleset következtében négyen sérültek meg. Egy középkorú férfi súlyos, egy gyermek és két férfi könnyebb sérüléseket szenvedett. Az ellátásukat követően stabil állapotban szállítottak mindenkit a kórházba.

Olcsóbb lett a nagy bevásárlásunk egy év alatt

Videón, ahogy egy körforgalomban előzi ki a motorost Esztergomban

Kamu rendőrnek és ellenőrnek adta ki magát – úgy bukott le, hogy igazi jegyvizsgálókat igazoltatott

Extrém gyorshajtót fotóztak Esztergomnál, elképesztő, hova igyekezett

Összetákolt fegyverrel ment bankot rabolni Pilisvörösvárnál - Fotó

Rálőttek egy polgármesterre Veszprém vármegyében

2,8 millióba került két telefonhívás - idős komáromi férfit vertek át csalók

Durva fotók érkeztek a debreceni halálos baleset után

Munkagép és autó közé szorult egy férfi

Súlyos beteg férfi mopedjét gyújtották fel Nógrádban, porig égett - Fotó

Saját kislányát is molesztálta egy miskolci férfi

Furgonos próbált megnevelni egy BMW-st Zuglóban, videón a rögtönzött "tanóra"