
Brutális állatkínzás Kecskeméten: összevesztek, majd a nyúl repült az erkélyről
A férfi 2019-ben a testvére 6 éves kislányát egy elhagyatott szentesi temetőbe csalta, majd szexuálisan bántalmazta. A férfi még ugyanebben az évben másik testvérének a 7 éves leányunokájával a gyermek szüleinek lakásán szintén szexuális cselekményt végzett.
A bíróság a férfit 2 rendbeli szexuális erőszak bűntette miatt 9 év szabadságvesztésre, 10 év közügyektől eltiltásra ítélte és végleges hatállyal eltiltotta bármely olyan foglalkozás vagy tevékenység gyakorlásától, amelynek keretében tizennyolcadik életévét be nem töltött személlyel kapcsolatba kerülhet.
Az ítélet ellen az ügyészség hosszabb tartamú szabadságvesztés kiszabása, míg a védelem enyhítés érdekében jelentett be fellebbezést, ennek következtében a másodfokon eljárt Szegedi Ítélőtábla az elsőfokú ítéletet megváltoztatta, ésa férfi büntetését 10 év szabadságvesztésre súlyosította. Az ítélet jogerős – olvasható az ügyészség hivatalos oldalán.
A címlapfotó illusztráció: Shutterstock

Brutális állatkínzás Kecskeméten: összevesztek, majd a nyúl repült az erkélyről

Titokzatos kígyó tartja rettegésben a kisalföldi lakosokat

Játékostársát is lefejelte, most körözik a Fradi volt csatárát

Tűzvészben meghaltak ketten Kecskeméten

Népszerű csokoládét hívtak vissza a boltok

Aljas trükkel raboltak ki egy idős asszonyt Gödöllőn

Iszonyatos látvány, fotók érkeztek a két ember életét követelő balesetről

Sokk a járdán: futónőt ütött el egy biciklis Szegeden

Videón, ahogy megragadta a turista nyakát, a falhoz lökte és fejbe verte a Bulinegyedben

Teherautóval menekült, a kerítésről szedték le a rendőrök

Ketten meghaltak egy borzalmas tragédiában Esztáron

Sósavat szállító kamion ütközött egy vasúti felüljárónak