Durva bántalmazás történt a nagybaracskai iskolában

A gyermeket kórházba vitték.

A nagybaracskai iskolában két kisdiák súlyosan bántalmazott egy harmadik tanulót – számolt be a meghökkentő esetről szerdán a BAON.

A lap egyik olvasója ugyanis arról számolt be, hogy két tanuló olyan durván esett neki diáktársának, hogy a támadás következtében szülei kórházba vitték az áldozatot.

A fotó illusztráció: Shutterstock

A kórház jelentette az esetet a rendőrségnek, akik büntetőeljárás keretében vizsgálják a történteket, illetve az iskola is belső eljárást indított az ügyben.

Az információkat a Szent István Katolikus Óvoda és Általános Iskola igazgatója, valamint a hatóságok is megerősítették.

Kapcsolódó tartalom:

Iskolások verték egymást Fonyódon, tanítás előtt szabadultak el az indulatok

2024. szeptember 11. 16:30
A 2025-ös nyári televíziós nézettségi verseny egyértelmű győztesei a TV2 hírműsorai és reggeli infotainment produkci...
Eltörölné a családi adókedvezményt a Tisza Párt, és jelentős adóemelést is tervez. Magyar Péterék visszahoznánk a há...
Azt állítja egy ismeretlen férfi, hogy Laár András zenész több tízezer forinttal tartozik neki. Egy ilyen állításhoz...
family
KEGYETLEN - Baltával, vascsővel és karddal is bántalmazta a feleségét egy férfi Mezőkövesden, napokig verte féltéken...
Alig ment haza Gabi Spanic, már úton van Budapestre a Hegyi doktor! Nem gyógyítani jön, hanem azért, hogy ítélkezzen...
family