
Rejtélyes rakomány akadt el Hatvannál, kamionnal érkezett
Az eset múlt pénteken történt, az M3-as autópályán, Hatvan közelében – derül ki a Közút keddi Instagram-bejegyzéséből.
A videón jól látható, hogy a Vásárosnamény vezető oldalon hosszan feltorlódik a kocsisor. Ekkor érkezik nagy tempóval egy autós, aki nem tudta lekövetni a többieket, és belecsapódott az előtte haladóba.
Az is látszik, hogy egy autós még időben észlelte a bajt, ezért elrántotta járművét a külső sávba, így ő megúszta karcolás nélkül az esetet.
„Az ilyen esetek mutatják azt, mennyire fontos, hogy nagyon figyeljük a forgalmat, tartsunk megfelelő követési távolságot és ha azt tapasztaljuk, hogy az előttünk haladó járművek sebessége jelentősen csökken, akkor azt reagáljuk le megfelelően” – tette hozzá a Magyar Közút.
Fotó: magyarkozut/Instagram

Rejtélyes rakomány akadt el Hatvannál, kamionnal érkezett

Veszélyre figyelmeztetnek hazánkban, sokakat érint

Magyarországot északnyugatról érték el először a csernobili robbanásból származó radioaktív anyagok

Világszintű hőség jöhet: már nyáron berobbanhat az El Niño

Mentőhelikoptert riasztottak egy fuldokló újszülötthöz

Azbesztszennyeződés Szombathelyen és Kőszegen, Celldömölk is közleményt adott ki

Az iráni háború miatt a gyógyszerek ára is brutálisan emelkedhet

Megint többet fizetnénk a benzinkutakon, ha nem lenne védett ár

Nagy erőkkel vonult ki a TEK és a rendőrség a XI. kerületbe

Drágább lesz nyáron a repülőjegy, ha egyáltalán felszáll a gép

Csapdába csalták a kamurendőröket Kalocsán - videóval

A hátrányai, kockázatai ellenére is megéri az eurót bevezetni?