Drámai pillanatok: lakótelepi buszmegállóban mentettek életet

A 60 év körüli férfi egy fővárosi buszmegállóban esett össze, a segítségre azonban nem kellett sokat várnia.

Korábban egy fővárosi drogériában esett össze egy idős férfi, akinek az eladó mentette meg az életét. A napokban azonban újabb drámai életmentés zajlott, ám ezúttal egy lakótelepen.

Egy XVIII. kerületi buszmegállóban esett össze az a 60 év körüli férfi, akinek járókelők siettek hamar a segítségére. A szemtanúk értesítették a mentőket, majd a mentésirányító utasításai szerint meg is vizsgálták a beteget, aki már nem lélegzett.

A helyszínen volt egy szabadnapos rendőr is, aki egy percig sem tétlenkedett, a telefonon kapott instrukciók alapján rögtön megkezdte az újraélesztést. A perceken belül érkező mentők átvették, majd emelt szinten folytatták az életmentést, ami az időben megkezdett mellkasi nyomásoknak köszönhetően végül sikerre vezetett. A mentők stabil állapotban szállíthatták kórházba a férfit.

2022. február 08. 18:21
Nemcsak az szja- és társasági adó-emelés van terítéken a Tisza Pártnál, hanem a különböző területekre juttatott pénz...
Orbán Viktor miniszterelnök támogatásáról biztosította Szabó Zsófit és Gianni Annonit.
Ismét élesen bírálta a kormány családpolitikai intézkedéseit Petschnig Mária Zita: a Tisza Párt körül mozgó megszorí...
A 13. havi nyugdíj eltörlése, a rezsicsökkentés megnyirbálása is szerepel Magyar Péterék valódi tervei között. A Tis...
Gyorsan lezongorázza a kormány a Tisza-adóról szóló nemzeti konzultációt, már nyomtatják az íveket, októberben pedig...
A Fidesz frakcióvezetője közölte: a nyugdíjasokat lenéző Magyar Péter mai bejelentésével csupán saját mentelmi jogi ...
Politikai paktum született Brüsszelben. Magyar Péter mentelmi jogát megtartotta az illetékes bizottság. A Tisza veze...
Kósa Lajos határozati javaslatban kérte a kormányt, hogy dolgozzon ki szigorúbb szabályokat a fizikai és digitális t...
Ha a Tisza Párt győzne és beváltaná a terveit, az adóemelését, az kihatna az élelmiszerárakra és a fogyasztókra is –...