
Két férfi miatt riasztották a TEK-et Győrben
Az eset még múlt héten történt egy budapesti plázában, amikor egy 70 év körüli férfi a feleségével sétált, majd hirtelen összeesett – derült ki az Országos Mentőszolgálat hivatalos Facebook-közleményéből hétfőn.
A szemtanúk azonnal a beteg segítségére siettek, köztük egy szabadnapos orvos is, aki megvizsgálta a beteget, aki már nem lélegzett.
Értesítették a mentőket és megkezdték az újraélesztést, miközben a mentésirányítás riasztotta a legközelebbi rohamkocsit és egy másik mentőegységet is, akik éppen egy könnyű sérültért érkeztek ugyanabba a bevásárlóközpontba.
A szakemberek ekkor emelt szinten folytatták az ellátást, amihez pár perc múlva a rohamkocsi is csatlakozott és együtt küzdöttek tovább a beteg életéért.
Az időben megkezdett mellkasi nyomások végül sikerre vezettek és a férfit stabil állapotban szállíthatták kórházba a mentők.
Címlapfotó: Országos Mentőszolgálat hivatalos Facebook-oldala

Két férfi miatt riasztották a TEK-et Győrben

Légpuskával fenyegette a rendőröket egy szabolcsi férfi

Rendőrök és tűzoltók rohantak meg egy miskolci panelházat - videóval

Meghalt egy idős férfi a Debreceni Campusnál - videóval

Mentőautó szenvedett balesetet Miskolcon – videóval

Üvegdarabokat találtak egy bolti szószban - Senki ne egye meg!

Viperával és vascsővel vertek egy férfit Kecskeméten, halálosan megfenyegették

Kiderült, hol lehet rámenni a Balaton jegére

Liftben erőszakoskodott egy idős nővel Miskolcon

Árokba borult egy autó Tótkomlósón, a tetején állt meg

Cserbenhagyás Kecskeméten, zebrán sodortak el egy biciklist - Fotók

Két napon történik a nyugdíj, a 13. havi teljes és a 14 havi juttatás első részletének kifizetése