
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
Mint arról korábban beszámoltunk,fegyverrel fenyegetőzött egy férfi múlt szerdán a Parlament közelében, őrjöngése azonban nem tarthatott sokáig, a rendőrök pillanatokon belül a földre teperték.
Az esetet térfigyelő kamera rögzítette, a monitoron pedig azonnal kiszúrták az országgyűlési őrök, hogy baj lehet. Értesítették a készenléti rendőröket, valamint a Parlament előtt őrködő egyenruhásokat, akik odaszaladtak az őrjöngő férfihez.
A Készenléti Rendőrség hétfői közleménye szerint az ámokfutó még a felszólítást követően is kiabált és folyamatosan hadonászott, fegyvere azonban ekkor már nem a kezében, hanem az oldalán lévő tokban volt. Miután a rendőrök a földre vitték és megbilincselték, elvették a pisztolyt, ami egy betárazott és kibiztosított állapotban lévő gáz- és riasztófegyver volt. A ruházatának átvizsgálása során még egy teleszkópos botot, valamint több lőszert is találtak.
A férfinél alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott, a rendőröknek nem is tagadta, hogy alkoholt ivott.
Az 51 éves ózdi férfi ellen – aki közvetlen veszélyt senkire nem jelentett, a bűncselekmény során lövést nem adott le – a BRFK V. Kerületi Rendőrkapitánysága felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett miatt indított büntetőeljárást. Előállítását és kihallgatását követően bűnügyi őrizetbe került.

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen