
Megrázó videó készült a szombat éjszakai halálos balesetről
Hosszasan csak keresi a szavakat az ember, ha meglátja a Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. által hétfőn közzétett felvételt.
A jelenet még szeptember végén játszódott le az M7-es autópályán, a Kőröshegyi völgyhídon. Egy sofőr nemes egyszerűséggel átgázolt a terelésen, megállás nélkül továbbhajtott, és még az sem tudta megzavarni, hogy így a sztráda rossz oldalára került.
Egy kamionos, amint látta, mi történik, azonnal heves villogásba kezdett, hogy figyelmeztesse a túloldalon haladó autósokat a veszélyre. Centiken múlott, hogy nem tragédiával ért véget az eset, hiszen egy fehér kocsi az utolsó pillanatban tudta csak elkerülni a frontális ütközést. A csodával határos módon senki sem sérült meg.
Az MKIF egyik kollégája éppen a közelben tartózkodott, és azonnal értesítette a rendőröket, majd helyreállította a lerombolt terelést.

Megrázó videó készült a szombat éjszakai halálos balesetről

Lehull a lepel: megvan az ország karácsonyfája

Egy nőre bukkantak az árokban Szekszárdon, azonnali beavatkozásra volt szükség

Lopott autóval törtek be egy Andrássy úti luxusüzletbe, videón az óriási pusztítás

Zebrán gázoltak el egy idős férfit Mendén

Megérkezett az első hó Magyarországra: ezt a képet mindenkinek látnia kell

Elszabadult a vihar Kecskemétnél: megbénult a vasúti közlekedés

Rendőrségre menekült az élettársa elől egy veszprémi nő

Dráma a Győr felé tartó vonaton: utasok küzdöttek egy férfi életéért

Átadták a szuperkórházat a Városmajorban

Megrázó fotók érkeztek a reggeli halálos baleset helyszínéről

Meghalt az ajkai erőműbaleset egyik sérültje